فهرست
دژاگه: هنوز برای جام جهانی زمان داریم!/ در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم
دژاگه: هنوز برای جام جهانی زمان داریم!/ در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم

دژاگه: هنوز برای جام جهانی زمان داریم!/ در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیمآی اسپورت- اشکان دژاگه بعد از شکست 2 بر یک تیم ملی ایران در دیدار دوستانه مقابل گینه گفت: در نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم. روند آرامی داشتیم و با پاس‌های اشتباه توپ را به راحتی در اختیار گینه قرار می‌دادیم. اگر همانطور که در نیمه دوم بازی کردیم در نیمه اول عمل می‌کردیم گینه نمی‌توانست به راحتی پیروز شود.

برخی فکر می کردند به راحتی 4-5 گل به گینه می زنیم!

:‌ چه کسی اینطور فکر می‌کرد؟ مردم اشتباه می‌کردند گینه تیم بسیار خوبی است یکی دو بازیکن این تیم را می‌شناختم یک بازیکن این تیم در آث‌میلان بازی می‌کرد و از کاپیتان آنها شناخت دارم. گینه نشان داد تیم قدرتمندی است. هیچ مسابقه‌ای آسان نیست.

با این شکست نباید نسبت به نتایج تیم ملی نگران شد؟:‌

نباید نگران بود. این بازی تست خوبی برای تیم ملی بود. در نیمه دوم نشان دادیم که توانایی ارائه بازی بهتر را داریم. در شروع نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما پس از آن به راحتی توپ‌ها را لو می‌دادیم بازی با نیجریه شبیه این مسابقه است و تمام تیم‌های آفریقا خوب عمل می‌کنند.

ارزیابی‌تان از سه دیدار جام جهانی؟!:

 هنوز برای این مسئله زمان داریم و باید کار کنیم. در نیمه دوم نشان دادیم عملکرد خوبی داشتیم. نباید در جریان مسابقه روند بازی را متوقف کنیم و از سرعت بازی بکاهیم.

عدم دیدار های تدارکاتی؟

: فکر می‌کنم چند بازی دوستانه خوب در پیش داریم و می‌تواند این مسئله به ما کمک کند. خیلی‌ها به اشتباه فکر می‌کردند گینه حریف آسانی است اما دیدیدم این تیم چقدر عملکرد خوبی داشت. تیم‌های آفریقایی بسیار فیزیکی بازی می‌کنند و در مقابل گینه بازی سختی داشتیم.

 

     
آی اسپورت
2014-03-05 21:09:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر