فهرست

یک بارسایی دیگر در راه مونیخ؟

آی اسپورت-  بایرن مونیخ علاقه مند است تا مارتین مونتویا جوان 22 ساله ی بارسلونا را پس از تیاگو آلکانتارا به عنوان دومین هدف خود در تابستان آینده به خدمت بگیرد. 

رسانه های اسپانیایی امروز در گزارش از علاقه مندی گواردیولا برای به خدمت گرفتن مونتویا خبر داده بودند اما چرا مونتویا گزینه ی مد نظر پپ است؟

مونتویا از جوانانی است که با فلسفه ی مربی بایرن آموزش دیده و رشد کرده است او می تواند هم در دفاع راست و هم در مرکز دفاع برای بایرن به میدان برود. بنابراین بایرن یک بازیکن چند پسته ی با ارزش را در خط دفاع به خدمت خواهد گرفت.

تابستان گذشته مونیخی ها همین کار را با جذب تیاگو انجام دادند آن ها بازیکن خط میانی بارسلونا را در حالی به خدمت گرفتند که او در تیم کاتالانی فرصت ندانی برای حضور در ترکیب نداشت اما او در بایرن شکوفا شده و در این فصل رکورد کم نظیر 177 بار لمس توپ را در برتری 4 بر 0 مقابل فرانکفورت ثبت کرد.
باید دید آیا این توافق صورت می پذیرد یا تنها شایعه رسانه ای است آنچه که می توان به آن اذعان داشت علاقه مندی بایرن برای جذب مدافع است خصوصا پس از آنکه دنیل فن بویتن به مرز 36 سالگی می رسد و پایان فصل مونیخ را ترک می کند و همچنین 30 سالگی دانته هم بر اهمیت خرید مدافع می افزاید.
     
آی اسپورت
2014-03-05 21:38:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر