فهرست
چهره روز: اولین خرید بزرگِ سپاهان
چهره روز: اولین خرید بزرگِ سپاهان

چهره روز: اولین خرید بزرگِ سپاهان

آی اسپورت- در حالی که مدیران تیم فوتبال نفت تا همین امروز با اعتماد به نفس زیادی از بقای لئوناردو پادوانی در این باشگاه حرف می زدند، این بازیکن قرارداد رسمی اش با سپاهان را به امضا رساند و به عضویت تیم حسین فرکی درآمد. او پیش تر در فولاد نیز شاگرد فرکی بود و حالا بار دیگر با این مربی کار خواهد کرد.


 
لئوناردو پادوانی، ۲۸ بار در لیگ چهاردهم برای نفت به میدان رفته و جالب اینکه در همه این هفته ها فقط ۲ اخطار دریافت کرده است. او در ۴ مسابقه حساس با سپاهان، صبا، استقلال و تراکتور در جریان بازی برای تیمش گلزنی کرده و در خط دفاعی نیز، همه نیازهای نفت را برآورده ساخته است. پادوانی پنالتی زن خوبی نیز هست و در این فصل در بازی با نفت مسجد، پدیده و سایپا پنالتی هایش را تبدیل به گل کرده است.


پادوانی با شناسنامه ای برزیلی و چهره ای ایتالیایی، در این مدت یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران بوده است. او سال قبل در ورزشگاه یادگار امام، گل قهرمانی سپاهان را با پیراهن تفت به ثمر رساند و حالا شاید در این فصل، گل قهرمانی سپاهان را با پیراهن همین تیم به ثمر برساند! پادو، اولین خرید بزرگ سپاهان در تابستان است. تیمی که برای بهتر شدن، به خریدهای گسترده ای نیاز ندارد و اولویت را بر حفظ مهره ها گذاشته است.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-01 16:43:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر