فهرست
صادقیان: مبلغ قراردادم با نفت را باور نمی‌کنید
صادقیان: مبلغ قراردادم با نفت را باور نمی‌کنید

صادقیان: مبلغ قراردادم با نفت را باور نمی‌کنید

پیام صادقیان پس یوستن به نفت تهران گفت گزینه‌های خوبی برای انتخاب داشتم اما خوشحالم که در نهایت به نفت پیوستم. این باشگاه ساختار منضبطی دارد و فرصت برای پیشرفت بازیکن فراهم است. شناخت کافی از منصوریان و کادر فنی نفت دارم و با بازیکنان این تیم هم دوست هستم. فضایی صمیمی در این تیم وجود دارد و برای این انتخاب حسابی فکر کردم.
 مبلغ قراردادت با نفت تهران چقدر است؟ این موضوعی نیست که بخواهم در موردش در رسانه‌ها حرف بزنم. برای من اصلا پول مهم نبود و هیچ صحبتی در این زمینه با مسئولان نفت نداشتم. اگر مبلغ قراردادم را بگویم، خیلی‌ها باور نمی‌کنند. پولی از نفت خواهم گرفت که این مبلغ را 4 سال پیش می‌گرفتم. برای من خیلی چیزهای دیگر مهم بود و باید از حُسن نیت مسئولان این باشگاه و منصوریان تشکر کنم.
 جدایی از پرسپولیس: ماندن در پرسپولیس دست خودم نبود و هواداران هم می‌دانند که پرسپولیس مرا نخواست. در جدایی از پرسپولیس هیچ نقشی نداشتم و بارها گفتم که دوست دارم بمانم. عاشق این تیم وهوادارانش هستم و خواهم بود ولی فکر می‌کنم این موضوع برای خیلی‌ها روشن است که چگونه از پرسپولیس جدا شدم.
فکر نمی‌کند حتی با آمدن به پرسپولیس در لیست سیاه تیم ملی و کی‌روش باشد؟ من در لیست سیاه کی‌روش نیستم و یکی از هدف‌هایم این است که به تیم ملی برسم. در این فصل فقط می‌خواهم به فوتبال فکر کنم تا خیلی چیزها را ثابت کنم.
     
آی اسپورت
2015-07-01 16:54:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر