فهرست
ایرانپوریان: کاش دوباره بتوانم کنار حاج مهدی کیانی بازی کنم
ایرانپوریان: کاش دوباره بتوانم کنار حاج مهدی کیانی بازی کنم

ایرانپوریان: کاش دوباره بتوانم کنار حاج مهدی کیانی بازی کنم

تراکتورسازی تمرینات خود را زیر نظر تونی اولیویرا آغاز کرده و هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین می کند. محمد ایرانپوریان در باره تمدید قرارداد خود و بازیکنان تازه وارد ابراز امیدواری کرد و گفت: از روز اول در تمام مصاحبه هایم گفته بودم که اولویت اول من تراکتور است و با وجود اینکه از پرسپولیس و چند تیم دیگر پیشنهاد داشتم اما تراکتور را انتخاب کردم. از دوشنبه در تمرین شرکت کردم و بازیکنانی که با تیم قرارداد دارند نیز حضور دارند اما برخی بازیکنان هنوز به توافق نرسیدند و در تمرینات غایب هستند. 
بازیکنان جدا شده: خبر دقیقی از این بازیکنان ندارم ولی امیدوارم که مشکلات هر چه زودتر رفع شود و شاهد حضور بازیکنان باشیم. مهدی کیانی، حبیب گردانی و احمد کامدار در تمرین غایب هستند که امیدوارم مشکل این بازیکنان حل شود تا تیمی به مراتب قوی تر در لیگ پانزدهم داشته باشیم. 
بازیکنان تازه وارد: سینا عشوری، شجاع خلیل زاده و علی حمودی با تیم قرارداد امضا کردند و احتمالا چند نفر دیگر نیز به ما اضافه می شوند تا با پوشش نقاط ضعف گام بلند و محکمی برای قهرمانی در لیگ پانزدهم برداریم.
عدم حضور برخی بازیکنان در تمرینات تراکتور از جمله مهدی کیانی: حاج مهدی از دوستان خوب من است و یکی از بهترین فوتبالیستهای ایران می باشد. خوشحال می شوم اگر دوباره در کنار این بازیکن بازی کنم. حبیب و احمد کامدار هم از دوستان من هستند و امیدوارم هر چه زودتر به تمرینات اضافه شوند.
  ۶  
آی اسپورت
2015-07-01 17:58:34
نظر دهید

۶ نظر
تبریز
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
کیانی گردانی کامدار مثل شما نبودن که نگهشون دارن، قراردادشون مثل شما میلیاردی نبود،
تیکان تپه لی
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۶
چه فایده بازیکنی مثل کیانی،کامدار،گردانی از تیم رفتن یه مشت سرباز دور خودمون جمع کردیم اینا کدومشون بومی هستند فردا مثل لک از عمد اشتباه می کنن و دوبار اینکار کنن می فرستنمون ته جدول.
یوسف
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۴۶
دوست "تبریز" دلایل جدایی حبیب گردانی و احمد کامدار کاملا جداست از مهدی کیانی. با مهدی کیانی دارن بی لطفی می کنن ولی حبیب بخاطر خیانتش باید بره و احمد کامدار هم که بازیش در حد تیم قهرمان نیست
محمد
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۳۷
منظورت از حاج مهدی چیه!!!
سایمان
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۹
آزربایجان هیچ وقت افراد کم کار خائن و تبانی کنده را بر نمیتابد .. کیانی داشت حاشیه ساز میشد و سال گذشته بسیار افت کرده بود و حبیب هم که لازم به گفتن نیست اما کامدار در صورت صلاحدید تونی میتونه بمونه .... کسانیکه از خائن و حاشیه ساز افت کرده حمایت میکنند انگلهای هواداری تیم هستند
رضا
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
خودتو عشقه کاپیتان با غیرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر