فهرست
آرش آقای گل مشتری نداشت؛ ماند تا نیمکت نشین شود
آرش آقای گل مشتری نداشت؛ ماند تا نیمکت نشین شود

آرش آقای گل مشتری نداشت؛ ماند تا نیمکت نشین شود

آی اسپورت- شاید به این دلیل که آرش چندسال جوان تر از عنایتی است اما به هرحال آرش آقای گل سابق! هم امسال کار سختی برای فیکس شدن دارد چون اولا استقلال مهاجمان خوب و جوانی دارد و در ثانی مظلومی می خواهد با روش 1-3-2-4 بازی کند. در خط حمله  استقلال نفراتی چون سجاد شهباززاده، بهنام برزای، جابر انصاری و محسن کریمی حضور دارند که باید آرش برهانی را هم به آن ها اضافه کرد. طبعا اگر آرش بخواهد فیکس شود کار بسیار سختی دارد هرچند که پرویز مظلومی به او اعتماد دارد و اگر غیر از این بود اصلا آرش را حفظ نمی کرد و مثل عنایتی، صادقی و هاشم او را هم رد می کرد.
در تمرینات شنیده می‌شود آرش برهانی در استقلال ماند اما باید در بیشتر  مسابقات نیمکت نشین باشد. فراموش نکنیم که او بهترین گلزن تاریخ استقلال است و افتخارات زیادی هم دارد. البته آرش پیشنهاد خاصی هم از سایر تیم ها نداشت و انگار بقیه هم می دانستند که برهانی دوست دارد در استقلال بماند و به تیم دیگری نمی رود. قرارداد پارسال آرش حدود 850 میلیون تومان بود و باید دید امسال او با چه مبلغی ماندی می شود.
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-01 18:00:37
نظر دهید
۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۲۲
اقا مگه میشه مگه داریم!!!!!؟؟؟؟
من خودم رو جر هم بدم تو ده سال که هیچ تو ۱۵ سال هم ۸۵۰ میلیون نمیتونم در بیارم اون وقت این چاقال که از دو متری توپ بیرون میزنه! ۸۵۰ میلیون!!! وای خدا توبه
باز عنایتی با ۳۸ سال ۴تا گل تو نیم فصل زد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر