فهرست
گزارش روز: معمای سیدجلال برای پرسپولیسی ها
گزارش روز: معمای سیدجلال برای پرسپولیسی ها

گزارش روز: معمای سیدجلال برای پرسپولیسی ها

آی اسپورت- وقتی اولین عکس ها از سیدجلال در ساختمان پرسپولیس و اولین خبرها درباره توافق او با این باشگاه مخابره شدند، خیلی ها می دانستند محمدحسین نژادفلاح، آخرین روزهای حضورش در باشگاه را سپری می کند. با این وجود، تمایل حسینی برای بازگشت به تیم تهرانی، علنی شده بود و احتمالا مدیران بعدی باشگاه نیز کار سختی برای امضای قرارداد با آقای ستاره نداشتند. در حالی که همه منتظر بودند هیات مدیره جدید باشگاه، دور تازه مذاکره با حسینی را کلید بزند، ناگهان برانکو روند خرید حسینی را به بن بست رساند و تاکید کرد که برنامه ای برای جذب این بازیکن ندارد.


با جدایی اومانیا، پرسپولیسی ها به شدت به یک دفاع وسط نیاز دارند و زوج سیدجلال و بنگر بعد از سال ها بازی در کنار هم و به ویژه بعد از تجربه موفق لیگ سیزدهم، زوج وسوسه کننده ای برای هواداران باشگاه محسوب می شوند. با این وجود، برانکو بیشتر به دنبال جوان کردن ترکیب است و قصد ندارد از حسینی کهنه کار استفاده کند. ظاهرا او شنیده های فنی مثبتی از این ستاره ندارد. حسینی در زمان حضور برانکو در تیم ملی نیز هنوز ملی پوش نبود و درست بعد از این مربی، به ترکیب ثابت تیم ملی راه پیدا کرد.


مدیران جدید پرسپولیس، هنوز از جدب جلال ناامید نیستند و این همان اتفاقی ست که اجازه ابهام زدایی از ماجرای این انتقال را نمی دهد.آن ها با درخواست صریح برانکو برای جذب نکردن حسینی مواجه شده اند اما ظاهرا با این تصمیم چندان موافق نیستند و جلال را گزینه مناسبی برای تیم می دانند. البته که او، یکی از بهترین های فوتبال ایران است اما انتخاب بازیکن، در درجه اول وظیفه مربی تیم به شمار می رود و اوست که باید اصلی ترین پاسخگوی هواداران در لیگ پیش رو باشد. پس، شاید بد نباشد مدیران ارشد باشگاه به جای صبر و مصاحبه در باب احتمال حضور حسینی، به تصمیم برانکو احترام بگذارند و به سراغ گزینه های دیگر او بروند. در واقع آن ها به جای سرزنش غیرمستیم برانکو برای نخواستن یک بازیکن، باید بازیکنانی که او برای تیمش خواسته جذب کنند. با این روش منطقی، حاشیه های آزاردهنده پرسپولیسی شدن یا نشدن حسینی نیز به پایان خواهند رسید.کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-02 15:06:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر