فهرست
صادقیان: مادرم گفت امضا کن، دعای من پشت سرت است
صادقیان: مادرم گفت امضا کن، دعای من پشت سرت است

صادقیان: مادرم گفت امضا کن، دعای من پشت سرت است

پیام صادقیان سرانجام تیم جدیدش را انتخاب کرد تا فصل آینده پیراهن زردرنگ نفت تهران را بر تن کند. او برای فصل بعد در تفکرات برانکو ایوانکوویچ جایی نداشت و فصل بعد شاگرد علیرضا منصوریان خواهد بود.
چرا نفت را انتخاب کردی؟نفت شخصیت تیمی بالایی دارد و من با این کادر فنی 3 سال کار کرده‌ام. من با منصوریان و بازیکنان نفت ارتباط بسیار خوبی دارم و همه آنها دوستان من هستند. نفت در آسیا هم حضور دارد و در لیگ‌ برتر هم مدعی قهرمانی است. دوست داشتم جایی بازی کنم که سرمربی به من اعتقاد داشته باشد و اینجا فضا برای پیشرفت فوتبالی‌ام فراهم است. می‌خواهم با آرامش فوتبال بازی کنم و در نهایت قرارداد 2 ساله امضا کردم.
مسائل مالی برایت چقدر مهم بود؟اصلاً این موضوع برایم مهم نبود و به هیچ عنوان در این مورد بحثی انجام ندادم. من فقط برای پیشرفت فوتبالم به این تیم آمدم. امسال فقط به یک چیز فکر می‌کنم؛ فوتبال، فوتبال و فوتبال. برای من پول اصلاً مهم نیست. مسئولان باشگاه نفت هم با من برخوردی محترمانه داشتند و خوشحالم که در این باشگاه باشخصیت و منضبط، فوتبال بازی خواهم کرد.
از اینکه پیراهن تیم بزرگی مثل پرسپولیس را از دست دادی، حسرت نمی‌خوری؟برای ماندن در پرسپولیس هر کاری که لازم بود، انجام دادم ولی در لیست برانکو نبودم. من برای پرسپولیس و این مربی آرزوی موفقیت دارم. هواداران پرسپولیس در این چند سال روی خوش ندیدند و من امیدوارم برانکو در فصل آینده پرسپولیس را به موفقیت برساند. الان بازیکن نفت هستم و تمام تمرکزم روی موفقیت این تیم است و نفت واقعاً بازیکنان و کادر فنی باشخصیتی دارد.
بزرگ‌ترین هدفت در نفت چیست؟من به اینجا آمدم تا با نفت قهرمان آسیا شوم و در لیگ ‌برتر هم به قهرمانی برسم. هدف مهم دیگرم، رسیدن به پیراهن تیم‌ ملی است و برای اینکه در تیم ‌ملی باشم، خیلی انگیزه دارم.
فکر می‌کنی دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن کنی؟یک روز قطعاً به پرسپولیس برمی‌گردم. من قبل از اینکه با نفت به توافق برسم، به مادرم زنگ زدم و شرایط را برایش توضیح دادم. دوست دارم همیشه او را خوشحال کنم. مادرم هم گفت که امضا کنم، او گفت دعایم پشت ‌سر تو است و می‌دانم که به خواسته‌هایت می‌رسی.
چرا به خارج از ایران نرفتی؟من از قطر، ژاپن، اسلواکی، بلژیک و... پیشنهاد داشتم. در این زمینه با خیلی‌ها مشورت کردم و صلاح بر این بود که حداقل یک سال در ایران بمانم و خودم را ثابت کنم چون در فصل گذشته عملکرد خوبی نداشتم. مطمئناً از نفت به اروپا می‌روم و به این هدف هم می‌رسم.
برخی معتقدند تو تغییر نخواهی کرد و دوباره حاشیه خواهی داشت. نظر خودت چیست؟آنهایی که چنین نظری دارند، بهتر است صبر کنند. آنهایی که می‌گویند پیام تغییر نمی‌کند، منتظر شروع فصل باشند. الان حرفی نمی‌زنم ولی خیلی چیزها را ثابت خواهم کرد. من انگیزه زیادی دارم تا خیلی چیزها را ثابت کنم و گفتم که امسال هیچ چیز از جمله پول برایم مهم نیست. من به نفت آمدم تا فقط فوتبال بازی کنم و به هدف‌های مهمم برسم. امیدوارم جواب اعتماد مجموعه نفت را بدهم. متأسفانه در فصل گذشته حاشیه‌ها نگذاشت که کارم را انجام دهم. توانایی فنی من را همه می‌دانند و می‌توانم کارهای سختی انجام دهم.
     
آی اسپورت
2015-07-02 15:09:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر