فهرست
تونی: هرگز نگفتم نمی‌مانم، مشکلات حل می‌شود
تونی: هرگز نگفتم نمی‌مانم، مشکلات حل می‌شود

تونی: هرگز نگفتم نمی‌مانم، مشکلات حل می‌شود

تونی اولیویرا هنوز به طور کامل، سرمربی تراکتورسازی نشده است! از خواندن این مقدمه تعجب نکنید زیرا او برای ادامه همکاری با باشگاه هنوز یک امضا، فاصله دارد. اولیویرا در این مورد به ما گفت: «اینکه من از پرتغال به تبریز برگشته‌ام، معنای مشخصی دارد. دلیلم کاملاً معلوم است و اگر کسی نمی‌تواند آن را درک کند، تقصیر من نیست.»
تونی اولیویرا هنوز به طور کامل، سرمربی تراکتورسازی نشده است! از خواندن این مقدمه تعجب نکنید زیرا او برای ادامه همکاری با باشگاه هنوز یک امضا، فاصله دارد. اولیویرا در این مورد به ما گفت: «اینکه من از پرتغال به تبریز برگشته‌ام، معنای مشخصی دارد. دلیلم کاملاً معلوم است و اگر کسی نمی‌تواند آن را درک کند، تقصیر من نیست. تنها مسائل کوچکی باقی‌مانده که حل می‌شود. من سرمربی تراکتورسازی هستم و می‌خواهم یک تیم قدرتمند را روانه لیگ ایران کنم اما مشکلاتی در میان است که حل می‌شود. من منتظر حل شدن آن مشکلات هستم تا فوراً قراردادم را امضا کنم. حالا هم که به صورت رسمی، قراردادم تمدید نشده به محل تمرین تیم می‌روم و بازیکنان را تمرین می‌دهم چون انگیزه‌هایم کاملاً مشخص است.» تونی در مورد اینکه گفته می‌شود به مسئولان باشگاه اعلام کرده نمی‌خواهد در تراکتورسازی کار کند، گفت: «هرگز چنین مسئله‌ای مطرح نبود. نگفتم نمی‌خواهم در تراکتورسازی بمانم، حرفم این بود که در شرایط ایده‌آل قرارداد امضا کنیم. اینکه من می‌خواهم به عنوان یک مربی، بهترین تیم ممکن را ببندم، چه ارتباطی به جدایی‌ام از این باشگاه دارد. اگر می‌خواستم در تراکتور نمانم، اصلاً از پرتغال به تبریز نمی‌آمدم. برخی شایعات می‌تواند ما را آزار دهد اما باید کارمان را با تمام این شایعات دنبال کنیم.»
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-02 15:11:58
نظر دهید
۱ نظر
Amin
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
این 2 هفته هرچی خبر درباره تراختور گذاشتی همش دروغ بوده و اشتباه! این خبرای دروغ رو از کجاتون درمیارین؟!؟ صبح حاشیه درست میکنی شب نشده مجبور به تصحیح خبر کذبتون میشین!!! خودتونو اسکول نکنین بااااو.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر