فهرست
مشکل برانکو در نقل‌وانتقالات: گلزن وحشتناک گران است
مشکل برانکو در نقل‌وانتقالات: گلزن وحشتناک گران است

مشکل برانکو در نقل‌وانتقالات: گلزن وحشتناک گران است

برانکو ایوانکوویچ پس از جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: این جلسات مرسوم است و همه موضوعات را یک به یک مرور کردیم. کمپ خارجی که قرار است جایگزین شود، بازیکنان، مشکلات جاری، آکادمی فوتبال و هر آنچه که مربوط به فوتبال است در این جلسه مورد بحث قرار دادیم.
 جلسه با ضرغام اسماعیل و ماریچ به کجا رسید؟ مذاکرات همیشه دو طرفه است و این علاقه دو طرف را نشان می‌دهد اما بهترین وجه آن بود که هر دو کارگزار، هم بازیکن عراقی و هم بازیکن کروات به اینجا آمدند و این یعنی آنها علاقه دارند که بازیکنان‌شان به پرسپولیس ملحق شوند و این کار بزرگی است که برای انجام آن ما هم امیدوار هستیم.
 شنیده می‌شود مدیر برنامه‌های چند بازیکن از کشورهای شیلی و کلمبیا به پرسپولیسی‌ها پیشنهاد داده‌اند: من هیچ کدام از این موارد را دریافت نکردم. البته باید در نظر داشت که در لیگ ایران می‌توان از تعداد محدود بازیکن خارجی استفاده کرد یعنی سه غیر آسیایی و یک آسیایی که با توجه به حضور اومانیا و درصورت جذب ماریچ، فقط یک جای خالی می‌ماند که آن هم باید به مهاجم اختصاص پیدا کند.
 بحث مطالبات مالی‌اش با این باشگاه به کجا رسید؟ زیاد دوست ندارم به موارد مالی بپردازم. اینها جزو اسرار کاری هستند همانطور که قرارداد بین بازیکن و باشگاه به سختی فاش می‌شود. پس باید روابط کاری اینچنینی مخفی باقی بماند.
برای پست پلی‌میکر و مهاجم چه نفراتی را انتخاب کرده؟  اولا مهاجم نوک گلزن واقعی را به سختی می‌شود پیدا کرد و اگر هم پیدا شود، چنین بازیکنی وحشتناک گران است. همچنین در پست پلی‌میکر. همه شما پیگیر فوتبال جهان هستید و می‌بینید که چنین مهره‌هایی کمتر در بین بازیکنان پیدا می‌شود اما تا جایی که به ما مربوط می شود خواهش می‌کنم شرایط را درک کنید و اجازه دهید تا زمانی که قرارداد امضا نشده است در مورد اسامی صحبت نکنیم. چون به یکباره اوضاع از دست ما در می‌رود. معتقدم که مذاکرات کار راحتی نیست چرا که باشگاه بر طبق استانداردهای خودش پیش می‌رود و بازیکن نیز بر طبق امیالی که دارد و معمولاً به همین دلیل باعث می شود که مذاکرات به نتیجه نرسد.
چه زمانی لیست پرسپولیس تکمیل می‌شود؟  تا دو سه روز آینده تیم تکمیل خواهد شد.
با توجه به اینکه سوشا مکانی از سه بازی اول پرسپولیس محروم است، برای انتخاب دروازه‌بان ذخیره به جمع‌بندی رسیده؟ سوشا سه مسابقه محروم نیست و یک مسابقه محروم است چرا که دو جلسه بعدی آن تعلیقی به شمار می‌رود اما در حال جست‌وجو هستیم تا یک گلر دیگر را برای رقابت با سوشا و مرتضی قدیمی‌پور هر چه سریعتر انتخاب کنیم.
     
آی اسپورت
2015-07-02 17:01:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر