فهرست
کار سخت برانکو در فصل جدید؛جنگ با سکوها
کار سخت برانکو در فصل جدید؛جنگ با سکوها

کار سخت برانکو در فصل جدید؛جنگ با سکوها

آی اسپورت-برانکو یکی از محبوبترین مربی‌هایی است که به پرسپولیس آمده. محبوبیت فاکتوری است که چندین مربی اخیر باشگاه پرسپولیس فاقد آن بوده‌اند وبه همین دلیل به محض نتیجه نگرفتن از سوی هواداران و سکوها مورد فشار قرار گرفته اند. برانکو با این که محبوب است و به همین واسطه فرصت بیشتری از سوی سکوها خواهد داشت اما از زمان حضورش با یکی،دو تصمیم عجیب و غریب کار را برای فصل آینده خود سخت‌تر کرده است. در روزهایی که همتای او در استقلال،تلاش می‌کند تا با جمع کردن افرادی که روی سکوها محبوبیت دارند وجهه‌اش را مقبولتر کند برانکو با رد کردن بازیکنان محبوب برای خودش دشمن می‌تراشد. او فصل گذشته با گابریل که از لحاظ فنی یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود و هواداران هم او را دوست داشتند اولین اختلاف سلیقه را با آنها پیدا کرد.
هواداران با کنارگذاشتن گابریل کنار آمدند اما کار پیچیده تر شد. بعد از این بازیکن، جلال حسینی و کریم انصاری‌فرد هم با روی خوش سرمربی کروات مواجه نشده‌اند. گذشتن از نام این دو بازیکن که از چهره‌های محبوب پرسپولیسی‌ها هستند مساله‌ای نیست که هواداران به راحتی با آن کنار بیایند. برانکو قصد دارد به جای این بازیکنان، کروات‌های مدنظر خودش را به تیم بیاورد. مطمئنا این بازیکنان کروات که به جای گزینه‌های نامبرده به پرسپولیس می‌آیند هم عملکرد خودشان زیرذره‌بین است و کار سختی در پرسپولیس خواهند داشت و هم مطمئنا کار را برای برانکو سخت می‌کنند.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-02 18:46:13
نظر دهید

۳ نظر
Gatab City
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۶
تو لیگ ایران بازیکنا خارجی خوب کمتر از جلال حسینی و بقیه حاشیه دارن
MOHSEN.N
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۱
این منطقیه که یک مربی بازیکنانش رو انتخاب کنه.اما آوردن 2 بازیکن کرواسی و از طرفی کنار گذاشتن گابریل به بهانه شعاع حرکتی کم!و سید جلال به دلیل عقب نگه داشتن تیم و عدم تمایل به انصاری فرد این شبهه رو به وجود می یاره که گابریل به علت خالی کرن سهمیه جذب بازیکن خارجی و فراهم شدن جذب 2 بازیکن کراوات و سید جلال و کریم انصاری نیز به دلیل هم پست بودن با دو بازیکن کروات(دفاع و مهاجم)در لیست برانکو نیستن و خلاصه اینکه برانکو هم مشکوک نشون میده.درست مثل حمید درخشان که سال گذشته از جذب تادو و اخراج نیلسون سود خوبی به دست آورد.
-
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۴۸
اقای محسن لطفا حرف مفت نزن, هر مربی خودش تصمیم میگیره که با کیا کار کنه و با کیا کار نکنه, در ضمن اگه جلال حسینی و کریم انصاریفرد اون بازیکنای قدیمی بودن که از تیماشون کنار نمیگداشتنشون.
هر دوی اونها فصل پیش تو تیمهای درپیتشون ذخیره بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر