فهرست
استتوس: چرا برانکو سید جلال را نمی‌خواهد؟
استتوس: چرا برانکو سید جلال را نمی‌خواهد؟

استتوس: چرا برانکو سید جلال را نمی‌خواهد؟

استارت حضورش را اینگونه بزنید بعد از جام ملتهای 2007 و میهمان شدن در برنامه نود، و حال که به سال 2015 رسیدیم ؛ سر انگشتی پی می بریم سیدجلال حسینی هشت سالی ست بعد از آن حضور تلویزیونی پای ثابت تیم ملی ست یک دفاع کشیده با فاکتورهای لازم برای راضی کردن مربی؛ فوتبال او از تیم و خطه ایی آغاز شد که اصولش را به شدت با قدرت و توان جسمانی بالا می طلبیدن و بازی سنتی که گهگاه در بن بست تاکتیکی برایشان تداعی می شود بازی مستقیم است، سید از دل چنین فوتبالی بیرون آمد فوتبالی مبتنی بر زدن تمام توپهای اولی که بصورت آوار بر روی خط دفاع ریخته می شود، من به شخصه اوج فوتبالش را در سایپا می دیدم خستگی ناپذیری در چندین بار برخواستن و دفع توپه.

سید جلال یک ویژگی دیگر هم داشته او با درکی از آرامش بازی می کند خوب دقت کنید گفتم آرامش نه سکوت ، او در تیم کی روش تایید شده بازی می کند یعنی به علم توانایی فردی در ترکیب گنجانده می شود و در بازی فشرده با دفاع و لایه های متعدد اگر در قالب شکل هندسی بیرون بیاید حسینی از ارکان اصلی است به مانند ستونی برای برقراری و تحمل فشارهای که هجمه به لبریز ترین قسمت باکس دفاعی اثبات می کند.
پس اگر او در پرسپولیس برانکو جایی نخواهد داشت، برای جایگزینی او یک هم پستی سرتر باید مهیا کرده باشیم بازیکنی جوانتر که کمی سرعت و چابکی بیشتر را با بازی روی زمین به اندازه یک هافبک دفاعی با خود به همراه داشته باشد.

عماد واسع
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-03 02:07:52
نظر دهید

۴ نظر
Gatab City
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۲۳
یه حسی به آدم میگه برانکو میدونه چی کار داره میکنه و تیم این فصل در کنار فولاد شانس اصلی قهرمانیه/حالا طرفدارای اس اس نیان کری نخونن
-
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۲۴
دوران دفاع‌های بکش زیرش گذشته
Hamid n
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۳۷
یادمون نمیره تو بدترین شرایط پرسپولیس و دایی رو به پول فروخت
سینا
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۴۰
این ماریچ فوق العادس. جلال حسینی واسه تیمی با ترکیب کیروش مناسبه دیگه دورانشم داره تموم میشه. خلاصه بازیهای ماریچ رو دیدم من حتی 1 بارم زیر توپ نمیزنه حتی در بدترین حالت و شرایط. قول میدم میشه یکی از محبوب ترین ها .ماریچ ویدیچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر