فهرست
مهدوی‌کیا: همیشه دوست داشتم مربیگری را از پایه آغاز کنم
مهدوی‌کیا: همیشه دوست داشتم مربیگری را از پایه آغاز کنم

مهدوی‌کیا: همیشه دوست داشتم مربیگری را از پایه آغاز کنم

مهدی مهدوی کیا  درباره انتخابش به عنوان مربی تیم زیر 14 ساله‌های هامبورگ  گفت: مدت‌ها بود که باشگاه هامبورگ به دنبال همکاری با من بود و از آنجا که من قصد داشتم کلاس‌های مربی‌گری‌ام را در اروپا و در آلمان بگذرانم پیشنهاد باشگاه هامبورگ را قبول کردم و قرار است از دو هفته آینده با تیم زیر 14 ساله‌های هامبورگ همکاری کنم. در آلمان باید حتما درجات مربی‌گری را پشت سر بگذارید تا بتوانید به عنوان سرمربی روی نیمکت بنشینید. همیشه دوست داشتم مربی‌گری را از تیم‌های پایه شروع کنم. خوشحالم که این فرصت برایم به وجود آمده و می‌توانم تجربیات زیادی را از اروپا و فوتبال باشگاه هامبورگ به دست بیاورم.

 آیا تجربیات شما در مربی‌گری آلمان روزی به فوتبال ایران کمک خواهد کرد یا خیر؟ قطعا همین طور است. من همیشه سعی می‌کنم مربی‌گری را از پایه آغاز کنم و امیدوارم روزی بتوانم این تجربیات را در فوتبال ایران استفاده کنم.

 آخرین وضعیت آکادمی کیا: تمرین‌هایمان را پشت سر می‌گذاریم و در حال حاضر تیم‌مان در اردو به سر می‌برد. قصد داریم در هفته‌های آینده در یک تورنمنت معتبر شرکت کنیم تا تجربیات بازیکنان ما روز به روز افزایش یابد.
     
آی اسپورت
2015-07-03 11:15:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر