فهرست
نریمان جهان: تونی همیشه می تواند هواداران را سوپرایز کند
نریمان جهان: تونی همیشه می تواند هواداران را سوپرایز کند

نریمان جهان: تونی همیشه می تواند هواداران را سوپرایز کند

آی اسپورت- سامان نریمان جهان در فصل گذشته یکی از مهم ترین مهره های تراکتورسازی تبریز بود. او در مسابقات حساس، دست مربیان تیمش را گرفت و در دادن امتیاز به تیم های دیگر، به خصوص استقلال و پرسپولیس سختگیری نشان داد. گل های حساسی نیز به ثمر رساند به خصوص هت تریکی که مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی انجام داد تا تیمش تا یک قدمی کسب قهرمانی پیش برود ولی در نهایت، تراکتورسازی در گام آخر کم آورد و نتوانست به خواسته هایش برسد.
 آینده تراکتور: «با اینکه بازیکنان زیادی از جمع ما رفتند ولی با توجه به خریدهایی که انجام شده و بازیکنان سربازی که در فصل آینده می توانند برای تیم ما به میدان بروند، قطعا تیم بسیار خوبی خواهیم شد و از همین حالا برای همه تیم ها کری می خوانیم که حواس شان به تقابل با تراکتور باشد زیرا ما در لیگ پانزدهم نیز مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهیم بود و باید بدشانسی فصل گذشته و تمام خاطرات بدی که در ذهن هواداران مانده را پاک کنیم.»
حضور تونی اولیویرا در تبریز: «او مهربان ترین مربی است که تا به حال داشتیم. تونی همیشه می تواند هواداران تراکتورسازی را سوپرایز کند و این موضوع به ما کمک خواهد کرد تا فصل با شکوهی داشته باشیم. امیدوارم هواداران نیز با فراموش کردن اتفاقات گذشته، از هفته اول لیگ به کمک ما بیایند و نگذارند تیم مهمی مثل تراکتورسازی در لیگ پانزدهم تنها بماند چون در فصل آینده باید انتقام خیلی از مسائل را بگیریم و مدعی اول کسب قهرمانی باشیم.»
     
آی اسپورت
2015-07-03 11:38:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر