فهرست
اتفاق روز:‌ کاپیتان تراکتور شاگرد کمالوند می شود؟
اتفاق روز:‌ کاپیتان تراکتور شاگرد کمالوند می شود؟

اتفاق روز:‌ کاپیتان تراکتور شاگرد کمالوند می شود؟

کاپیتان تراکتور سازی پس از هشت سال حضور در تبریز با مدیران تراکتور به مشکل برخورد و قصد دارد لیگ پانزدهم را با پیراهن تیم دیگری به میدان برود. مهدی کیانی در تیم امید صباباتری به یک مهره قابل اعتماد تبدیل شد و با درخشش در این تیم مورد توجه تراکتور سازی قرار گرفت. کیانی پس از توافق با مدیران وقت تراکتورسازی هشت سال پیش پیراهن این تیم پر طرفدار تبریز را بر تن کرد و همراه با تراکتورسازان موفق شد به لیگ برتر صعود کند.
کاپیتان سابق تراکتور سازی اما حالا برای بازی در تراکتور با مدیران این تیم به مشکل برخورده و ظاهراً قصد توافق با تراکتوری ها را ندارد. صحبت هایی در مورد بازگشت کیانی به نراکتور به گوش می رسد اما این بازیکن در بیشتر مصاحبه های خود اعلام کرده که قصد بازگشت به تیم سابق خود را ندارد و به طور جدی قصد خداحافظی با هواداران پر شور این تیم را دارد. در این رابطه خبرهایی مبنی بر مذاکره کاپیتان تراکتور سازی با گسترش فولاد به گوش می رسد اما هنوز به طور رسمی مذاکراتی انجام نشده و توافقی صورت نگرفته است.
چنانچه کیانی با گسترشی ها به توافق برسد دومین کاپیتان تراکتور است که به گسترش فولاد پیوسته است. فصل گذشته مرتضی اسدی کاپیتان تراکتور سازی به گسترش فولاد رفت و حالا در لیگ پانزدهم ظاهرا نوبت به کیانی رسید. در صورت انتقال کیانی به گسترش فولاد این بازیکنان دوباره شاگرد کمالوند می شود.
     
آی اسپورت
2015-07-03 11:39:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر