فهرست
آنالیز فنی پرسپولیسِ لیگ پانزدهم؛ ما بیشتر می‌فهمیم یا برانکو؟
آنالیز فنی پرسپولیسِ لیگ پانزدهم؛ ما بیشتر می‌فهمیم یا برانکو؟

آنالیز فنی پرسپولیسِ لیگ پانزدهم؛ ما بیشتر می‌فهمیم یا برانکو؟

آی‌اسپورت- پرسپولیس لیگ پانزدهم هم آن تیم رویایی هواداران نشد که نشد. هواداران تمام امیدشان به خریدهای برانکو بود. اما آقای پروفسور، بازیکنان محبوبی چون سید جلال و کریم آقای گل را نخواست. پرسپولیس بحران‌زده فصل قبل نیاز به تغییرات بیشتری داشت اما برانکو می‌خواهد به هواداران نشان بدهد که مشکل از کادرفنی سابق بود و نه بازیکنان. در همین راستا، صادقیان، علی‌عسگری، دغاغله، رضا نوروزی،جعفرپور و اومانیا از تیم جدا شدند. رضاییان و کامیابی‌نیا دو خرید پرسپولیس بودند و احمدزاده هم به تیم سابقش برگشت. نگاهی داریم بر نقاط ضعف پرسپولیس در لیگ آینده:
 
دروازه‌بان: این همان جایی است که سوالی بدونِ پاسخ اذیت‌مان می‌کند. سوشا در پرسپولیس ماند. گلری که فصل قبل هر کاری کرد تا از این تیم اخراج شود. بنده خدا زاویه بسته گل خورد، به حریف پاس داد، خودش هم پنج-شش تا توی دروازه پرسپولیس گل زد. زوج سوشا-بنکر شاهکار فصل قبل این باشگاه بود. حالا در کمال تعجب برانکو خیلی دغدغه دروازه تیمش را ندارد. فقط به دنبال یک گلر لیگ یکی ارزان قیمت هستند تا در سه دیدار نخستی که سوشا نیست، به میدان برود. در رابطه با پاچنکو هم شکم سیری عمل کردند. آمد که بهتر؛ نیامد هم سوشا را داریم!
 
دفاع چپ: علی‌عسگری از پرسپولیس جدا شد. این قول را از همین جا به شما می‌دهیم که نبودنش اصلا به چشم نیاید. اتوبان سمت چپ پرسپولیس حالا بدون گزینه مانده است. ایوانکوویچ برای پوشش ضعفِ سمت راستش، رضاییان را به تیم اضافه کرد و خیال هواداران را از عدم‌حضور بابک حاتمی جمع کرد. حالا ماند معضلِ بعدی؛ آقا حمیدرضا...
 
دفاع وسط: سیدجلال را نخواستند. همان مدافعی که باعث شد پرسپولیس با سرمربیگری علی دایی، در یک فصل کامل فقط پانزده بار دروازه‌اش باز شود. شاید امیدِ برانکو به رضا نورمحمدی باشد؛ چون اومانیا هم رفت. هواداران پرسپولیس نگرانند مدافعی که برانکو رویش پافشاری می‌کند هم تو زرد از آب دربیاید. ما که فکر می‌کنیم پرسپولیس در مرکز خط دفاعی با معضل بزرگی مواجه است. اما آقای پروفسور قبول ندارد و به خاطر داشتن چهار مدافع، قید سیدجلال را زد. حتما برانکو بیشتر از ما می‌فهمد!

طراح: استاد برانکو نه به پیام اعتقاد داشت و نه گابریل. هر روز هم خبر موثقی مبنی بر جدایی محمد نوری به گوش می‌رسد. هر چقدر هم لیست این فصل پرسپولیس را زیر و رو کردیم باز هم هیچ گزینه‌ای برای بازی کردن در این پست پیدا نکردیم.


کد خبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-03 13:17:43
نظر دهید

۳ نظر
پوریا
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۶
دیگه به این شوری هم که شما میگین نیست!
پرسپولیس مشکل خط دفاعیشو کاملاً حل کرد .ماریچ که میفرمایید شاید تو زرد از آب در بیاد تو ریه کا یکی از بهترین های کرواسی بازی می کرده!مساریچی که فصل پیش تو فولاد عالی بود از یه تیم متوسط اومد!
رضاییان خیالمونو از سمت راست راحت کرد!اومانیا هم که میمونه!سمت چپ هم که همزمان دارن با ضرغام و گردانی و میلاد محمدی مذاکره میکنن که هرکدوم بیان قطعا اوضاع بهتر از فصل پیشه!احمدزاده و کامیابی نیا هم جزو بهترینهای لیگ بودن.
تنها مشکل نوک حمله و یه هافبک فانتزیه که احتمالا نوک حمله یه خارجی دیگه میگیره ولی برای هافبک هم وحید امیری رو میخوان که نمیاد البته!
مجموعاً بهتر از فصل پیشیم اما بازم از نظر مهره در بهترین حالت تیم 6 ام لیگیم اینم مربوط به یارگیری افتضاح فصل پیشه و ربطی به برانکو نداره!
یوهان کرایف
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
اومانیا هنوز جدا نشده خود برانکو تو مصاحبه دیروزش هم گفت که ما اومانیا رو داریم و فقط دوجای خالی برای بازیکن خارجی هست و یکی هک آسیایی و سوشا هم تو هفته های آخر روند رو به رشد رو گرفته بود
عشق پرسپولیس و میلان
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۸
ما اول فصل می ترسیدیم ولی حالا فهمیدیم که پروفسور بیشتر می فهمد و با چند بازیکن جوان فوق العاده بازی می کند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر