فهرست
آنالیز فنی تراکتورِ لیگ پانزدهم؛ تراختورِ بی‌ادینیو
آنالیز فنی تراکتورِ لیگ پانزدهم؛ تراختورِ بی‌ادینیو

آنالیز فنی تراکتورِ لیگ پانزدهم؛ تراختورِ بی‌ادینیو

آی‌اسپورت- روز قبل هواداران تراکتورسازی به خاطر عملکرد ضعیف این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات علیه مدیرعامل تیم تجمع کردند. تنها امید تی‌تی‌ها به سربازهایی است که به این تیم اضافه می‌شوند. بازیکنایی که خیال تونی را جمع می‌کنند. تراکتوری‌ها سروش رفیعی، سروش سعیدی و بختیار رحمانی را به دلیل خدمت سربازی از فولاد قاپیدند. محمدرضا اخباری هم پس از دعوت به تیم ملی دیگر حاضر نبود در سایپا بماند و به تراکتورسازی آمد. با این وجود باز هم تی‌تی‌ها ضعف‌هایی در تیم‌شان دارند:
 
دروازه‌بان: با گل‌های که حامد لک در فصل گذشته دریافت کرد، دیگر آذری‌ها امیدی به این گلر ندارند. تراکتورسازی با رحمان احمدی و علیرضا بیرانوند هم دور میز مذاکره نشست که در نهایت نتیجه‌ای را دربرنداشت. تنها امید تی‌تی‌ها به گلر سوم تیم ملی است. دروازه‌بان بیست و دو ساله‌ای که هنوز در جو وحشتناک تبریز بازی نکرده و شاید تجربه کم‌اش کار دست تراکتور بدهد.
 
مدافع چپ: علی حمودی برای این فصل سمت راست تراکتورسازی را بیمه می‌کند اما با جدا شدن حبیب گردانی، معضل دفاع چپ برای این تیم به قوت خودش باقی می‌ماند.

مهاجم نوک: مهم‌ترین دغدغه این روزهای تونی به جدا شدن لوسیانو ادینیو برمی‌گردد. آقای گل فصل گذشته لیگ، بیست گل را برای تراکتورسازی به ثمر رساند و سهم زیادی در نایب قهرمانی این تیم داشت. حالا تنها امید هواداران به ساق‌های مهرداد بایرامی است.
 
تیم امسال تراکتورسازی با اضافه شدن چند بازیکن-سرباز، بهتر از تیمی شد که در لیگ قبل در آخرین دیدار فصل، قهرمانی را از دست داد. فقط کافی است نگاهی ویژه به محوطه جریمه خودشان و حریف داشته باشند.


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-03 14:02:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر