فهرست
گزارش روز: دستیارِ خارجیِ کی‌روش سرمربی نساجی شد
گزارش روز: دستیارِ خارجیِ کی‌روش سرمربی نساجی شد

گزارش روز: دستیارِ خارجیِ کی‌روش سرمربی نساجی شد

آی‌اسپورت- تیم باقدمت نساجی مازندران بیست‌ویک سال است که از سطح اول فوتبال کشور به دور است. در این سال‌ها مربیان بزرگی چون ناصر حجازی، یحیی گل‌محمدی، ابراهیم طالبی و نادر دست‌نشان هم نتوانستد این تیم را لیگ برتری کنند. حالا نساجی برای تحقق آرزوی هوادارانش دست به دامن مربی خارجی شد. صادق درودگر در همین رابطه با کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ هم جلساتی را برگزار کرد تا سرانجام شاگرد سابق کی‌روش سرمربی نساجی شود. 
 پائولو آلوس پیش از این در تیم ملی پرتغال هم جز دستیاران کی‌روش بوده است و همچنین در سال 1989 به عنوان شاگردِ کی‌روش، قهرمان جوان جهان شد. همچنین ریکاردو سیلوا آمرال هم به عنوان دستیار آلوس در نساجی مشغول فعالیت خواهد شد. 

رزومه پائول آلوس به شرح زیر است:- سرمربی تیم بیارمار پرتغال در لیگ دسته اول پرتغال- سرمربی تیم اولهاننزه پرتغال در لیگ برتر پرتغال-سرمربی تیم ژیل ویسنته پرتغال در لیگ برتر و دسته اول پرتغال-سرمربی تیم ملی جوانان پرتغال-سرمربی ویزلا پرتغال۲- سرمربی تیم لیرا پرتغال در لیگ برتر و دسته اول پرتغال-سرمربی تیم ژیل ویسنته پرتغال در لیگ برتر و دسته اول پرتغال
افتخارات:به همراه ژیل ویسنته و آوردن این تیم به - قهرمانی در لیگ دسته اول پرتغال درفصل
لیگ برتر با ژیل ویسنته - نایب قهرمان جام اتحادیه پرتغال
-پائولو آلوس که یکی از ملی پوشان تیم ملی پرتغال بود در سال بلافاصله پس از اینکه بازی را کنار گذاشت سرمربی تیمی که در آن بازی می کرد تیم ژیل ویسنته شد. هنگامیکه  آلوس سرمربی ژیل ویسنته بود این تیم در حال سقوط بود البته آلوس نتوانست تیمش را نجات دهد.
_دو فصل بعد آلوس و ژیل ویسنته فاصله کمی با صعود داشتند، اما در نهایت در لیگ دسته اول پرتغال چهارم شدند و آلوس از ژیل ویسنته جدا شد.
صعود به لیگ برترآلوس در سال پس از جدایی از ژیل ویسنته در یکی ، دو تیم دسته یک پرتغال و تیم ملیجوانان پرتغال سرمربیگری کرد.در نهایت به تیم محبوبش ژیل یسنته برگشت و موفق شد با قهرمان کردن این تیم در دسته اول آن را به لیگ برتر برساند.
آلوس  سرمربی ژیل ویسنته در لیگ برتر پرتغال بود و در ۵۴ بازی در لیگ برتر مربی گری کرد. او پس از اینکه  نهم شد و در فصل بعد  ژیل ویسنته را به لیگ برتر آورد.آلوس موفق شد ژیل ویسنته را نایب قهرمان جام اتحادیه - سیزدهم.


کد خبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-03 17:34:27
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
پِلَنگِ مازندران
-
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۲۱
ابراهیم طالبی؟ مربی بزرگ؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر