فهرست
دوایِ درد استقلال؛ ساموئلِ آچار فرانسه
دوایِ درد استقلال؛ ساموئلِ آچار فرانسه

دوایِ درد استقلال؛ ساموئلِ آچار فرانسه

آی‌اسپورت- استقلال مدل 94-95 با دو ضعف عمده مواجه است. مهم‌ترین معضل این تیم باز هم به مدافع چپ برمی‌گردد. حالا با جدایی بیک‌زاده، آبی‌ها دو گزینه برای این پست در اختیار دارند. میثم مجیدی و یعقوب کریمی که هر دو در خصوصیات تهاجمی موفق‌اند و دفاع کردن بلد نیستند. ساموئل در زمان حضور در استقلال بارها به دلیل کمبود بازیکن در این پست به میدان رفته بود و نمایش بدی هم نداشت.
دیگر مشکل آبی‌ها به خط دفاع تیم برمی‌گردد. استقلال که در لیگ چهاردهم هم با بحران دفاع مرکزی مواجه شده بود، برای این فصل فقط حاج‌محمدی را جایگزین صادقی کرد. مطمئنا در ادامه فصل هم باز مظلومی چالشِ دفاع وسط را تجربه خواهد کرد. احتمال می‌رود روزبه چشمی را به یک خط عقب‌تر ببرد. در آن صورت باز هم استقلال جایگزینی برای چشمی در هافبک تدافعی ندارد و این ساموئل بود که به کار استقلال در این پست می‌آمد.
ساموئل رابطه دوستانه‌ای با مهدی رحمتی دارد و فصل قبل هم با نظر رحمتی، به پیکان رفته بود. حالا با توجه به این که رحمتی در استقلال امسال هم نظراتش را در رابطه با جذب بازیکنان با کادرفنی در میان می‌گذارد، شاید به دنبال الماس سیاه هم رفته باشند.


کد خبری: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-03 17:30:49
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۲
به به سامی عالیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر