فهرست
عکس جنجالی هوتن: چون پسر قلعه‌نویی‌ام نمی‌توانم استخر بروم؟
عکس جنجالی هوتن: چون پسر قلعه‌نویی‌ام نمی‌توانم استخر بروم؟

عکس جنجالی هوتن: چون پسر قلعه‌نویی‌ام نمی‌توانم استخر بروم؟

آی اسپورت- هوتن قلعه‌نویی باز هم حاشیه ساز شد. در این روزها هر چقدر امیرقلعه‌نویی ساکت و دور از حاشیه است پسرش در صفحات مجازی شر به پا می‌کند!البته این بار پای کری‌خوانی و خط و نشان کشیدن برای دشمنان پدرش در کار نیست و یک عکس در جمعی دوستانه با ظاهری که کمی نامناسب است باعث واکنش شده است. هوتن در مورد حاشیه‌هایی که این عکس درست کرده می‌گوید:«اکثر بازیکنان نامی دنیا و چهره های معروف از این تصاویر دارند و فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد از سویی دیگر من با دوستانم این عکس را گرفتم و فکر نمی کنم کار بدی کرده باشم. بعید می دانم این تصویر کسی را اذیت کرده باشد.
آیا من به عنوان پسر قلعه نوعی نباید استخر بروم، نباید گردش کنم، نباید دوستانم را ببینم؟ این طور که نمی شود به هر حال من هم جوان هستم و یکسری کارها بنا بر اقتضای سنم است که فکر نمی کنم ایراد داشته باشد.»
کدخبر:9403
  ۶  
آی اسپورت
2015-07-03 20:23:21
نظر دهید

۶ نظر
-
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
تفاوت تو با بقیه بابای پولدارته.. حال کن عمو.. لذت ببر از زندگیت
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
اون شلوارم در بیار راحت باش....
رضاقرسری
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۳۰
این بچه قرطی پولدارکه درسایه پدروثروتش زینت المجالس شده نه ادب داردونه جنبه تعجب من ازرسانه ها این است که چه دلیلی داردکه دائما به اومی پردازندمشکلات فوتبال رارها کردندوافتادنددنبال خزعبلات این بچه که حتی دوران فوتبالش هم دراندازه لیگ محلات نبودولش کنیدواینقدربزرگش نکنید
یاشاسین ترک ها
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۰۵
حالا که چی ؟؟؟؟ خوب راست میگه یه عکس انداخته مگه چکار کرده ؟؟؟؟ شما با عمه و خاله و ابجیت مگه سفر نمیری ؟؟؟؟ مگه دریا نمیرید و عکس نمیندازید ؟؟؟؟ هر کی عکس انداخت یعنی جنجال درست کرده .بعدشم این مگه کیه نه ستاره هستش نه بازیگر نه فوتبالییست ه .مثل همه افراد عادی جامعه و یا پولدار چامعه هست دیگه .
بنظرم شما خیلی بیکارید
جلیل
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۶:۴۸
همه ی چهر های معروف از این عکسها دارند! برو بابا بچه...
کاس آقا
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
بازیکنان نامی دنیا وچهره های معروف از این تصاویر دارند...! عموجان عکس گرفتن گناه و جرم نیست اما حالا به عمو بگو شما بازیکن نامی هستی یا چهره معروف...؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر