فهرست
ایران3-0 روسیه؛ راحت بردیم و حالا منتظر باخت لهستانیم
ایران3-0 روسیه؛ راحت بردیم و حالا منتظر باخت لهستانیم

ایران3-0 روسیه؛ راحت بردیم و حالا منتظر باخت لهستانیم

آی اسپورت- اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع بازی از سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجان‌پور، محمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. شاگردان کواچ اگرچه 2 امتیاز نخست بازی را به تیم روسیه دادند اما در ادامه با دریافت و زدن سرویس‌های هدفدار بر بازی مسلط شدند و از اشتباهات پرشمار حریف نیز به خوبی بهترین شکل استفاده کردند تا در نهایت با نتیجه 25 بر 21 برنده ست اول شدند. در پایان این ست بازیکنان ایران 10 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند.
در ست دوم هم این روس‌ها بودند که ست را با برتری شروع کردند اما زدن سرویس‌های موجی و هدفدار برای کنترل حملات روسیه و رسیدن کمترین پاس‌ها به موزرسکی باعث شد تا شاگردان کواچ باز هم تیم برتر باشند. دفاع روی تور و قدرت تمام کنندگی اسپک‌های شهرام محمودی، تیم ایران را باز هم زودتر به امتیاز 25 رساند در حالی که روس‌ها مثل ست قبل 21 امتیاز بیشتر نگرفتند. بازیکنان روسیه اگرچه تلاش زیادی در اسپک، دفاع و زدن سرویس داشتند اما نتوانستند امتیازهای از دست رفته خود را جبران کنند. 
شاگردان کواچ در ست سوم هم با حمایت تماشاگران و حملات موثرتر و البته با تعداد اشتباهاتی برابر با حریف صاحب نام خود با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی رسیدند تا در مجموع 3 بر صفر برنده این بازی شده باشند.
تیم ملی ایران در دومین بازی خود در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال از ساعت 21 روز شنبه به مصاف تیم ملی روسیه می‌رود.
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-03 21:50:22
نظر دهید

۲ نظر
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۰۲
شهرداری تبریز وارومیه 3
تیم ملی روسیه
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۰۲
پسر... پدر در چه صورتی صعود میکنیم.... ..پدر .... در صورتی که هواپیممای لهستان سقوط کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر