فهرست

استتوس: تصویر زشت فوتبال ایران در خبرگزاری‌ها

زشت ترین تصویر فوتبال را خبرگزاری ها در ایران می سازند، با مشتی خبر و نظر فرومایه، مشتی که نمونه خروارشان است، نه خروار فوتبال. رسیده ایم به انبوه خبر خزعبل، رگبار مزخرف که جمله جمله اش جلوه ای از سبک عقلی فوتبال را در پی دارد. فوتبال همان اندازه که گرفتار درونش است، تصویر بیرونی که رسانه ها برایش می سازند تصویر سخیف و بی کتابی ست. رسیده ایم به اینجا که این کچل و آن مچل مبادا چیزی گفته باشند و ما نشنیده باشیم، خبر نخورده باشیم. خرده خبرها فوتبال را بلعیده اند و از فوتبال هر روز یک مشت خبر به جا می ماند. خبرگزاری ها فوتبال را بسته اند به رگبار خبر، روی موبایل ها جلوه های مضحکی از فوتبال در خبرهای چند خطی و مصاحبه های دم دستی لحظه به لحظه می رسد و از میان این همه خبر که همه با هم ریالی نمی ارزند جز این حس که این فوتبال را نباید دید چه باید باقی بماند؟ خبرگزاری ها محصول پادوهای خبری و پادوهای خبری بی مایه ترین محصولات روزنامه نگاری ورزشی هستند. تهوع آور این اثرگذاری مسخره شان در بند و بست فوتبال است. ای دریغ از یک خبر ساده که 4 خطش بی غلط باشد، این رسم الخط شان هم که انگار یک روزی در یک غار بر آنها نازل شده. این وی-وی نوشتن های شان، این افزود-افزود ها، این می باشد های بی پدر، این ساختار چرند خبر، این گرافیک قراضه و این کامیابی کلیک افزون شان در الکسا.
فرشاد کاس‌نژاد
  ۹  
آی اسپورت
2015-07-03 23:36:32
نظر دهید

۹ نظر
Faniran
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۵۱
این متن شما هم که دست کمی از تصاویر زشت فوتبال نداره ،
جناب نویسنده .............. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گیتى پسند
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۵۳
رسم الخطش در یک غار بى منظور بود؟؟؟
ادب و احترام به ادیان رو رعایت کنین
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۷
حرفتون درسته ولی شما از جمله همین چرت نویسها هستید خود شما چند بار تیتر زدید طارمی رفت؟؟ چند بار انواع بازکنان را به تیمهای دیگه بستید؟؟
محمودباسره از گل تا ای اسپرت
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۰۹
شما به ورزش 3حسادت میکنید
ورزش سه یک سایت مستقل است که اصلا جانبدارنه مطلب نمی نویسد
اما شما پرسپولیسی هستید با اینکه خودم سرخ ترین آدم ایرانم
هستی استقلالی
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۱۵
دقیقا همینطوره .این رو خوب اومدی این همه خبر به ریالی نمی ارزند .پادوهای خبری بی مایه ترین مجصولات روزنامه نگاری .دمت گرم
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۱
لعنت به این زندگی
سعید
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۴۹
توی یه متنی که ایراد گرفته بازم ایراد میگیرم و دوباره به همون ایرادا ایراد میگیریم ، و این چرخه ادامه دارد
شهاب
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۸
مستر فرشاد کاس نژاد... من نمیدونم شما کی هستی و در چه مرتبه ای از دانش و معرفت قرار داری که اینطور قلم میفرسایی..! روشنه که خیلی ذوب در بیخودی های غرب و تکنولوژی ای..
آقا پسر غرب زده ی مدرن نژاد.. خالق عبارت بی تکرار می باشدهای بی پدر، چنانچه قد علمت به بالاتر ها نمیرسه، ادب پیشه کن و فقط از همین فوتبال قد کوتاه حرف بزن!
کاس آقا - گیلانی
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۲
بازم سر و کله این "همشهری گیله مرد ما" پیدا شد. البته شکی در برخی از واقعیات اشاره شده او در این نوشتار نیست. اما انگار امسال دست این عزیزاز سفره لیگ در دادن مشاوره های آنچنانی به برخی از مدیران عامل در جذب مربیان به ته خط رسیده و بازیکن های فسیل شده و دریافت حق پورسانت دوسره، کوتاه مانده که اینچنین زده به صحرای کربلا. (رجوع شود به برخی از نوشته های ماضی ایشان در" ذم " آن دسته از اهالی فوتبال که به او حال ندادند.)
امیدوارم نظرم را حذف نکنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر