فهرست
زلاتان: فقط یک رونالدو داریم، آن هم برزیلی!
زلاتان: فقط یک رونالدو داریم، آن هم برزیلی!

زلاتان: فقط یک رونالدو داریم، آن هم برزیلی!

آی اسپورت - زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره فوتبال سوئد که این روزها شایعات زیادی درباره احتمال بازگشت او به فوتبال ایتالیا و سری آ وجود دارد و به نظر می‌رسد او احتمالا به زودی بار دیگر با پیراهن آث میلان به میدان برود، اظهاراتی تند علیه کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس به زبان آورده که انتظار می‌رود با پاسخ متقابل رونالدو مواجه شود. زلاتان در مصاحبه با نشریه جی‌کیو ایتالیا در بخشی از مصاحبه در پاسخ به سوال مصاحبه‌کننده که از او پرسیده بود آیا در ایتالیا رونالدو واقعی را خواهد یافت، گفت: «نه اصلا، فقط یک رونالدو هست که آن هم رونالدوی برزیلی است!»

ابراهیموویچ در بخش دیگری از این گفتگو صحبتهای مصاحبه‌کننده مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو با ملحق شد به یوونتوس نشان داده که از  مقابله با چالشها هراسی ندارد، با این صحبتها مخالفت کرده و گفت: «او به تیمی ملحق شد که هفت بار پشت سر هم قهرمان ایتالیا شده بود. رفتن به چنین باشگاهی که چالش نیست. او اگر واقعا چالش می‌خواست باید زمانی به یوونتوس می‌رفت که آنها در سری ب بودند.»

این صحبتهای زلاتان در صورت ملحق شدن او به آث میلان بدون شک دیدار بعدی یوونتوس- میلان را حساس‌تر و جذاب‌تر از همیشه خواهد کرد. البته این اولین بار نیست که زلاتان این دو رونالدو را با هم مقایسه می‌کند. او در سال 2016 هم گفته بود رونالدو نازاریو استعداد طبیعی دارد نه مثل کریستیانو که استعدادش حاصل‌ تمرینهای سخت و شدید است.

۹    
آی اسپورت
2019-12-06 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر