فهرست
موشک نقطه‌زن برانکو
موشک نقطه‌زن برانکو

موشک نقطه‌زن برانکو

آی اسپورت – 1.«من هم این خبر را شنیده‌ام. اما رضاییان در یک باشگاه مطرح در بلژیک است، فکر نمی‌کنم بخواهد به پرسپولیس برگردد و دعوتش به تیم ملی را به چالش بکشد.» یعنی برانکو شمشیر را از رو نبسته. قشنگ موشک‌های نقطه‌زن جور کرده و دستور به آتش‌بازی مداوم داده. بدون تعارف دمت‌گرم که از این جواب کیف کردم.

2.ظهری در یک گروه تلگرام مشغول چت کردن با چند نفر از عزیزان دل بودیم که طرفدار کی‌روش تشریف دارند. بر سر این بحث کردم که بزرگ‌ترین کم‌کاری کی‌روش و بزرگ‌ترین ضعف او این است که بعد از هفت سال کار در ایران یک دانه چوب خشک نساخته تحویل ما بدهد. یک قطره علم منتقل نکرده و وقتی رفت، چیزی از علم خودش باقی نگذاشته. بحث کشید بر سر اینکه اصلا سرمربی تیم ملی نباید آموزش بدهد و این وظیفه فدراسیون است و آنها باید از کی‌روش می‌خواستند و از همین حرف‌ها! دیگر چه حرفی برای گفتن باقی می‌ماند وقتی مشغول پرداخت هفتمین‌ دستمزد گران دنیا در رده ملی هستیم و اهالی فوتبال‌مان به این دلخوشند که سرمربی، تیم ملی تشکیل بدهد و در مسابقات شرکت کند! خرزوخان هم اگر مربی تیم ملی بود که همین کار را می‌کرد! با امیر قلعه‌نویی هم همین بودیم و با علی دایی هم همین بودیم. چرا باید کی‌روش را می‌آوردیم تا گرانش کنیم؟ یک تئوریسین را آورده‌ایم تا از او یاد نگیریم؟

3.تشکری هم داشته باشیم از رونمایی از لباس آدیداس در بازی با ازبکستان! آل‌اشپورت هم تا اطلاع ثانوی برود سماق بمکد یا اینکه چک ارباب کی‌روش را آماده کند. استاد بیدی نیست که با این بادها بلرزد!

4.دیگو سیمونه اعلام کرده هرگز قصد ندارد مربی پسرش شود! پیشنهاد می‌کنیم یک مقدار به مربی خارجی‌های ایران نگاه کند، بعد از این حرف‌ها بزند. بالاخره شاید سرپیری با هم همکار شدید!

 

فرهیختگان

۲۳ ۱۳  
آی اسپورت
2018-09-12 13:00:00
نظر دهید

۱۳ نظر
برنا شجاعي
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
برانكو فعلا برود و تيم ملي اش را كه اسپانيا لوله كرده و بعد پهنش كرده روي آسفتالت جمع كنه بعد بياد روي يك چارپايه ببينه تا زير شونه هاي كيروش قدش ميرسه يا نه!!؟؟
۶ ۳
((
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۵۲
یعنی موقعی که المان هم 7 تا خورد یک سری افراد اینطوری فکر میکردن؟؟؟؟ تعصب رنگی کورتون کرده از تیم ملی کرواسی رسید به چارپایه!
حرف حساب
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
اوج حقارت شما اینجا معلوم میشه که به خاطر برد اسپانیا از کرواسی برای برانکو کوری میخونید! خخخخخ از خودت مایه بذار بدبخت!
!!!
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
با استدلال این مفلوک یعنی الان پرتغال ببره یعنی کیروش برده! الله اکبر ببینید با چه کسایی تو این مملکت زندگی میکنیم
TAJ
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
کاملا مشخصه که از سر لجبازی کودکانه با کیروش مطلب مینویسید و فقط سعی دارید واقعیت ها رو انکار کنید چون پلوفسول سرمربی تیم محبوبت شماست و در حد یک شبه خدا و بی شائبه حرفاش درست...
یکم فکر کنید که اگر قلعه نویی یا دایی سرمربی ایران در جام جهانی بودند با مشتی بازیکن صرفا استقلالی و پرسپولیسی جلوی اسپانیایی که از قضا دیشب 6 تا به رفیق شفیق مربی شبه خداتون رد چه فاجعه ای رخ میداد؟
فکر میکنید مجید حسینی و مرتضی پور علی گنجی یا کریم انصاری فرد چطور تونستند اینهمه پیشرفت کنند؟
شما که اینقدر نگران دستمزد مربیان هستید چرا مربی شبه خداتون با خدا تومن قرارداد و گرونترین مربی لیگ برتر بودن غیر بردن لیگ که حتی خواجه حافظ شیرازی قضایاش رو میدونه افتخار دیگه ی نداشته؟
مشکل خبرنگارهای مملکت ما اینه که بلد نیستن موقع تحلیل و آنالیز عینک تعصب رو از رو چشم خودشون بردارن و نمیدونن که در دید بقیه جز طرفدار بودن یک تیم چیزی نیستند و با صرف به و به گفتن و نوشابه باز کردن یه عده معلوم الحال تحلیل گر نمی شن
۵ ۱
امیرحسین
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
آها .... مثلا شقایق اشکریز و آرتین زهرابی و ... بدون غرض و مرض و فقط برای اعتلای فوتبال ملی دارند از کیروش حمایت میکنند و برای برانکو حاشیه درست میکنند؟؟!! بزودی داد شما هم درمیاد استاد! منتظر باش و ببین! اولینش باخت سنگین مجدد برابر السد در قطر به خاطر نبودن شش بازیکن ملی پوشتون هست که معلوم نیست اصلا کیروش با چه منطقی امثال سهرابیان و منتظری و حسینی و رو برده که فقط رو نیمکت بشینن! خوب تو تیم خودشون لااقل تمرین میکردند! متاسفانه این شما هستید که حاضرید حتی خودتون ضرر کنید ولی به پرسپولیس و مخصوصا برانکو لطمه وارد بشه!
***
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
کیروش بعد جام جهانی فکر میکرد پاهاش رو از ایران بیرون بذاره رو هوا میبرنش به همین دلیل از همون روسیه مصاحبه اتشین انجام داد بدون توجه به تلخ کردن کام مردم چون فکر میکرد از تیم ملی میره و دیگه برنمیگرده که بخواد مثلا جوابگو باشه. مستر رفت و منتظر پیشنهاد نشست البته مدیران و واسطه و دلالان ایشون انواع و اقسام پیشنهادات رو جور کردن از ژاپن گرفته تا امریکا و افریقای جنوبی و الجزایر و مکزیک و مصر و ازبکستان که این اخری خبر توافقش هم اومد!!! خلاصه کنم وقتی دید هیچ جای دنیا با این کارنامه همچین پول تپلی با این همه اختیارات بهش نمیدن دست از پا درازتر اومد ایران و گفت نمیدونه ایران وطن اولشه یا دوم! حالا بگذریم همین ادم قبل از رفتن گفته بود ایران یا جای اونه یا برانکو! کجای دنیا سرمربی تیم ملی ده درصد پاداش صعود به جام جهانی رو میگیره؟؟؟ همین ادمی که تو قرعه کشی جام ملتها شرکت نکرد به بهانه اینکه سرمربی تیم ملی نیست! امروز بدون قرارداد لیست میده و میره بازی تدارکاتی انجام میده!!!! شک نکنید کیروش دنبال حذف بیرانوند هم هست
حرف حساب
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
رفتار و گفتار کیروش پر است از این تناقض ها و کینه ورزی ها! کیروش منافع تیم رو براحتی فدای تسویه حساب های شخصی مکینه! ولی متاسفانه خیلی ها این رو نمیفهمند و برخی ها هم نمیخواهند بفهمند!
جمجمه های تُهی از مغز
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
تحجّر و بلاهت ؛ عُصاره ی متنِ هومن جعفری
۲
میم
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
غیر از دو قطبی فکر کردن و رفتار کردن، جوری دیگری هم میشود زیست. هیچ استادی و هیچ عالمی فنونش رو به راحتی در اختیار دیگران قرار نمیده، بلکه وظیفه کارآموز ممارست ، پشتکار و یادگیری ست. آیا همچین شخصی رو داشته ایم ؟ ما ایرانی های پرمدعا ، زمانی که ولاسکو رو برای تیم ملی والیبال آوردیم، نامداران والیبالی سمت دستیاری و کمک مربی بودن در کنار ولاسکو رو نپذیرفتن! به آرشیو رجوع کنید.
حمید استیلی در کنار آری هان، دنیزلی، قطبی دستیار و کمک مربی بود؛ آیا از هزینه برای ایشون و امثالهم چیزی برداشت کردیم؟
یک مربی داشتیم که چند باری به سر تمرین تیم ملی رفت و قسمت کوچکی از تمرین تیم ملی رو دید. گفتگو هایی با مربی تیم ملی فوتبال داشت و بعد ها پنداشت که همه چیز رو فراگرفته! اون مربی الان کجاست؟
ما اینچنین فکر میکنیم که خیلی زود و راحت به مقصود برسیم. همه چیز رو دریافته ایم بدون اینکه رنجی تحمل کنیم یا صبر و حوصله در کار داشته باشیم
۳
گل آقا
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
دمت گرم پروفسورررر خوب زدی به خال! خخخخخ دیدم دیشب کیروش دوباره رم کرده بود و میگفت فدراسیون باید جلوی اظهار نظرات درباره تیم ملی رو بگیره!!! اسکول جان این انتقادات متوجه شخص نامحترم شماست نه تیم ملی! بعدش هم کسی هنوز اون مصاحبه از پیش تعیین شده با همکاری میثاقی حروم لقمه و کیروشی پور رو یادش نرفته!
...
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
واقعا خاک برسرتون با این سیستم احراز هویت دهن مار وسرویس کردید
۴
پیمان
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۱۶
این مطلب و بسیاری از مطالب دیگر آی اسپورت، فقط می تواند این نکته را به اثبات برساند که متاسفانه سردبیر محترم تفاوتی بین ژورنالیست و طرفدار قائل نیست. یک رسانه خبری می تواند بخشی هم برای کری های طرفداران کنار بگذارد. اما اینکه این کری ها در مطالب تحلیلی رسانه و در جای جای آن دیده شود فقط از اعتبار رسانه می کاهد.
می توان کی روش را به اشکال مختلف و بسیار صریحتر نقد کرد و یا هر موضوع دیگری را . اما دیدگاه نقادانه با زاویه نگاه هواداری، هیچ اعتباری برای تحلیل و یا نقد به همراه نداشته و کاملاً بر عکس عمل می کند.
آی اسپورت که از دید من می توانست به بزرگترین رقیب رسانه ای ورزش 3 تبدیل شود، متاسفانه بدون داشتن یک تیم سردبیری حرفه ای تا چند سال آینده عملاً بدل به یک رسانه زرد بی محتوا و فن پیج تیمهای مختلف تبدیل می شود.

۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر