فهرست
بوسنی 0 - 2 مصر : چرا ما نتوانیم؟
بوسنی 0 - 2 مصر : چرا ما نتوانیم؟

بوسنی 0 - 2 مصر : چرا ما نتوانیم؟

آی اسپورت- تیم مصر موفق شد در دیداری دوستانه با نتیجه ی دو بر صفر بوسنی را در خاک اتریش شکست دهد. به گزارش رسانه های مصری تیم مصر خوب بازی کرده است و سزاوار این پیروزی بوده است.

گل اول مصر را در این بازی محمد ناجی جدو در دقیقه ی 52 روی پاس محمد صلاح و گل دوم را محمد صلاح به ثمر رسانده است.

 ترکیب تیم مصر به شرح زیر بوده است(3-4-3):

شریف اکرامی، رامی ربیعه، احمد سعید، علی غزال، احمد فتحی، نحند الننی، حسام غالی، احمد المحمدی، محمد صلاح، محمد ناجی جدو، خالد قمر

ترکیب تیم بوسنی(1-5-4):

بگویچ، کولاسنیچ، سپاهیچ، بیکاچیچ،مژکا،لولیچ، موراتویچ، مدونجانین، صالحویچ، ایبیسویچ، ژکو

هر یک از این دو تیم 6 بار دست به تعویض زد. گل اول مصر روی خلاقیت محمد ناجی و فرارصلاح از سمت چپ به ثمر رسیده است و در دقیقه ی 64 هم محمد صلاح روی یک حرکت فردی به گل دوم مصر رسید.

سافه سوسیچ مربی بوسنی نتوانست در این دیدار جلوی مصری ها کاری از پیش ببرد. بازیکنان بوسنی با شروع دیدار در نیمه ی اول از بازی تک ضرب مصری ها و خلاقیت های صلاح بال جدید چلسی شگفت زده شده بودند. بازیکنان بوسنی نتوانستند جلوی 10.000 هوادار در ورزشگاه تیولی اینسبروک در اتریش کاری از پیش ببرند.

روی گل اول صلاح با استارتی زیبا توانست از سد مدافعان بوسنی بگریزد و ناجی توانست توپ را به سمت مخالف بگوویچ دروازه بان بوسنی به تور بدوزد.

مصر در این بازی بیشتر مشتاق به گلزنی نشان می داد و صلاح بارها از سد مدافعان بوسنی گریخت.

حال این سوال پیش می آید که وقتی که مصر که تیمی درجه دوم در قاره ی آفریقا به شمار می رود و بارها مقابل تیم ملی کشورمان شکست خورده می تواند بوسنی را به سادگی مغلوب کند چرا ما نتوانیم؟ آیا تیم ملی کشورمان نمی تواند با ارائه ی یک فوتبال درگیرانه و نتیجه گرا (همان کاری که یونان در جام ملت های اروپای 2004 در پرتغال انجام داد) مقابل تیم هایی مثل نیجریه و بوسنی که حال و روز چندان خوبی ندارند شگفتی آفرین شود؟؟ چرا ما همیشه به دنبال فوتبال زیبا از تیم ملی کشورمان هستیم آیا منطقی نیست که تیم کشورمان مانند همه ی تیم های کوچک فوتبال جهان می تواند با سیستم های فشرده ی دفاعی مهاجمان حریف را از کار بیندازد و چشم به ضد حمله ها بدوزد و کسب امتیاز کند؟

و یک سوال مهم دیگر آیا شرط اصلی بردن زیبا بازی کردن است یا منظم و با سازماندهی در دفاع و حمله ظاهر شدن؟؟ حالا که مصر توانست چرا ما نتوانیم؟

     
آی اسپورت
2014-03-05 23:56:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر