فهرست
نقش رحمتی در استقلال 94؛ از حنیف تا سیدجلال و نکو
نقش رحمتی در استقلال 94؛ از حنیف تا سیدجلال و نکو

نقش رحمتی در استقلال 94؛ از حنیف تا سیدجلال و نکو

آی‌اسپورت- رفتن مهدی رحمتی به هر تیمی به این سادگی‌ها هم نیست. به جز این که باید از نظر مالی تامین شود، دروازه‌بان دوم و سوم تیم هم باید رد شوند. رحمتی در چند فصل اخیر در تیم بستن هم دخالت می‌کند. در خریدهای این فصل استقلال هم رد پای رحمتی مشاهده می‌شد. حنیف، صمیمی‌ترین رفیقش را در تیم نگه داشت. امیرحسین صادقی با وجود این که از نظر فنی از حنیف ضعیف‌تر نبود را هم از استقلال دور کرد. حالا هم تصمیم دارد سیدجلال را به هر نحوی شده به استقلال بیاورد تا خط دفاعی مطلوبش ساخته شود. اختلافات کهنه رحمتی و نکونام هم سرباز کرد. رحمتی برای این که خودش کاپیتان و بزرگتر تیم بماند، همچنان به بازگشت نکونام راضی نمی‌شود. نکونام در گفت‌وگوی امروزش با رسانه‌ها به این مورد اشاره‌ داشت. اتفاقا به همین دلیل بود که کاپیتان اول آبی‌ها هم به سیاه‌جامگان پیوست. 
رحمتی در خط دروازه هم تغییراتی که دوست داشت را اعمال کرد. فروزان رفتنی شد. طالب‌لو هم خطری از نظر فنی برای سید ندارد. اما به او متوجه کرد برای ماندن در استقلال باید هوای رحمتی را داشته باشد. اتفاقی که صورت گرفت و حالا طالب‌لو در تمرینات در کنار سید حضور دارد.


کد خبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-04 12:06:52
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۱
امسال رحمتی میشه پاشنه آشیل کیسه ها! حالا ببینید دیگه وقت این بابا گذشته! اون موقع هم به قول قاعه نوعی دربازه بان زیر تیر بود!!
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
لنگی عزیز! پاشنه آشیل سوشای آقای گل نه رحمتی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر