فهرست
آقای گزارشگر در برنامه زنده: کواچ ضعیف است!
آقای گزارشگر در برنامه زنده: کواچ ضعیف است!

آقای گزارشگر در برنامه زنده: کواچ ضعیف است!

آی اسپورت- گزارش والیبال در تلویزیون ایران، برای سال های در اختیار محتشمیان و کیومرث کرده بوده است و رسانه ملی به شکل عجیبی در برابر انتخاب گزاشگران بهتر و جوان تر برای این رشته مقاومت به خرج داده تا شائبه های زیادی در مورد این دو چهره ایجاد شود. شبِ گدشته، محتشمیان مسابقه تیم ملی را مستقیما از سالن آزادی گزارش می کرد. گزارشی که با جمله شاهکار «تیم ها موقع میزبانی میزبان دو مسابقه هستد و موقع مهمانی، دو بازی مهمان!» جواد خیابانی را توی جیب هایش گذاشت. کرده نیز «تحلیل گر» استودیوی شبکه ورزش بود تا خیلی صریح حرف دلش را بزند و مستقیما بگوید:«همه می گویند کادر فنی تیم ملی ضعیف است!».


در پایان هیچکدام از 7 پیروزی ایران در لیگ جهانی، کرده و محشتمیان هرگز نامی از اسلوبودان کواچ نبرده اند. آن ها حتی از درِ مجموعه آزادی نیز تشکر کرده اند اما هرگز نخواسته اند اشاره ای نیز به این مربی خوب داشته باشند.این دو نفر که به شکل نازیبایی نظرات و منافع شخصی شان را وارد گزارش بازی ها می کنند، در روزهای حضور ولاسکو نیز او را قبول نداشتند اما حالا مدام دست به ستایش از ولاسکو می زنند. این روند برای بوبان نیز تکرار خواهد شد. او تنها زمانی در نگاه این دو نفر محبوب می شود که دیگر در تیم ملی حضور نداشته باشد.

کدخبر:9405
  ۶  
آی اسپورت
2015-07-04 12:05:03
نظر دهید

۶ نظر
عرفان
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۵
کواچ واقعا ضعیفه. شما یه نظر سنجی در مورد کواچ تو سایتتون بزارید تا ببینید واقعیت چیه...
messi
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۷
بالاخره یکی حرف دل ما رو زد .مرسی i sport
شایان
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۰
همه ی این ها عواقب انحصاری کردن یک چیزه.
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۰
بابا کواچ در حد ولاسکو نیست دیگه چرا قبول نمیکنید اصلا نمیتونه روحی روانی رو تیم کار کنه! الان دو سه ساله درست اونجایی که باید ضربه نهایی رو بزنیم و ببریم کم میاریم!!
سانتیاگو
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۷
اتفاقا این دو نفر از بزرگان ورزش والیبال کشور ما هستند و این شما هستید که اشتباه میکنید، میلاد عبادی پور ضعیف ترین بازیکن ماست. ما همیشه باید اون رو فیکس ببینیم،بهتره ببینین که تیم های دیگه توی هر بازی از بازیکن های ذخیره خودشون استفاده میکنن اما تیم ملی ما از ستاره های ذخیره خودش استفاده خاصی نمیکنه، حتی کواچ به موقع تایم اوت نمیگیره و جنگ روانی و رسانه ای هم با تیم حریف بلد نیست باز هم از سایت خوبتون تشکر میکنمو این صحبت های من فقط یک نظر شخصی هست
محمد
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۶
اقای نویسنده اگه به نظر شما کرده در حد نظر دادن و گفتن واقعیت نیست که اتفاقا هست و حرفش کاملا درسته , شماهم در حدی نیستی که بخوای راجع به والیبال و این اشخاص نظر بدی,در ضمن ماتاالان شش برد داشتیم نه هفتا,که همشم مدیون معروف و محمودی هستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر