فهرست
قاب روز: کجا بودید آقای وزیر؟
قاب روز: کجا بودید آقای وزیر؟

قاب روز: کجا بودید آقای وزیر؟

آی اسپورت- بعد از پیروزیِ دوم تیم ملی والیبال ایران برابر آمریکای قدرتمند، تصویری در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد که در آن، هجوم مسئولان دولتی و مجلسی ورزش ایران به صندلی های وی آی پی آزادی موجب شده بود محمدرضا داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال ایران، صندلی در اختیار نداشته باشد و برای تماشای بازی در کنار صندلی وزیر، روی زمین بنشیند و بازی را نگاه کند.


در جریان اولین میزبانی ایران از روسیه در لیگ جهانی 2015 اما، شانس صعود ایران به اندازه ای کم شده بود که خبری از آقایان همیشه حاضر در صحنه های پیروزی نبود و داورزنی می توانست روی تک تک صندلی های وی آی پی بنشیند. به نظر می رسد وزیر ورزش و جوانان و همچنین اعضای ورزشی پروعده مجلس شورای اسلامی، تنها سهامِ پیروزی و صعود را می خرند و با نزدیک شدن حذف، هر گونه ارتباط با والیبال را تکذیب می کنند. تلخ تر از تنها گذاشتن تیم ملی توسط آن ها، باورِ نداشتن این تیم توسط این مدیران است. آن ها حتی به اندازه تماشاگران معمولی والیبال ایران نیز به صعود تیم کواچ امید نداشتند. تماشاگرانی که بر خلاف کت و شلواری های صاحب منصب، در بازی تشریفاتی آخر هم تیم را به حال خودش رها نخواهند کرد و در «هر شرایطی» در کنار تیم محبوب شان خواهند ماند. خب، لابد والیبال برای آن ها علاقه است، و نه ابزار! کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-04 12:24:46
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹
رفته بود فکر کنه چطور باز هم میتونه به ورزش این کشور آسیب بزنه فعلا دو سال وقت داره به گلکاری هاش ادامه بده مخصوصا تو فوتبال!!!
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
من از این ادم خوشم نمیاد ولی انتقاد باید منطق داشته باشه، تمام بازیها رو بازی دوم به استادیم اومد نه بازی اول
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۷
دم سعید معروف گرم که اون صحبت ها رو جلوی وزیر زد
الکی مثلا اینم وزیره!!!!!!!
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۱۶
نزدیکترین وزیر برای قرار گرفتن تو کابینه احمدی نژاده!!یه تنه کل کابینه رو بیمه لعنت مردم کرده!!کسی میدونه کی میره این روز شمار بگذاریم !!!
محمد
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۰۸:۴۷
منتقدان وزیر یکیش خودم مقصر را صد در صد مجلس می دونم زمانی رو یاد بیارین که روحانی هر چه وزیر معرفی می کرد مجلس بخاطر... تایید نمیکرد اون بخاطره رو همه میدونن واسه چی.
سلطانی فر رو گفتن سیاسی هست ورزشی نیست سجادی رو گفتن ورزشی هست اما تو ورزش در کلان کار نکرده!!
و الا ما شاءالله .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر