فهرست
تونی فروزان را رد کرد؛ تراکتور دروازه‌بان خارجی می‌خرد
تونی فروزان را رد کرد؛ تراکتور دروازه‌بان خارجی می‌خرد

تونی فروزان را رد کرد؛ تراکتور دروازه‌بان خارجی می‌خرد

آی اسپورت - کابوس اشتباهات لک در لیگ چهاردهم، تونی را برای فصل آینده نگران کرده است. سرمربی پرتغالی تراکتورسازی هدف اول تیمش در فصل نقل و انتقالات را خرید دو دروازه‌بان خوب قرار داد. مهدی رحمتی و علیرضا بیرانوند در صدر لیست تراکتوری‌ها بودند اما هر دوی آن‌ها ترجیح دادند فعلا در تهران باقی بمانند. مذاکرات با رحمان احمدی هم بی‌نتیجه بود. محسن فروزان، تنها گزینه داخلی تراکتوری‌ها محسوب می‌شد اما با وجود پیشنهاد و مذاکره بعضی مسئولان باشگاه، تونی اعلام کرد این دروازه‌بان را نمی‌خواهد. تونی در لیگ دوازدهم مربی فروزان بود و اعتقادی به سبک بازی او ندارد.
با این شرایط، تونی از مسئولان باشگاه خواسته به فکر خرید یک دروازه‌بان خارجی باشند. سرمربی تراکتوری‌ها حاضر نیست همه تخم مرغ‌هایش را در سبد اخباری بچیند و می‌خواهد با داشتن یک دروازه‌بان مطمئن دیگر، جلوی تکرار فاجعه سال قبل را بگیرد. مسئولان تراکتورسازی بعد از گرفتن لیست مورد نظر تونی، با این دروازه‌بان‌ها وارد مذاکره خواهند شد.
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-04 13:50:09
نظر دهید

۵ نظر
یعقوب کریمی
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۰
دروازبان تیم ملی آذربایجان و علی الحبسی عمانی رو بگیرن. گلر سوم هم گلر بومی و نقده ای فولاد یزد میر رسول حسینی رو بخرن که خودش هم عاشق تراکتوره.
مجید.س
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۸
آقا یعقوب خوب میگه منهم دروازه بان تیم ملی آذربایجان را می پسندم ، خوب است.
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۱
فروزان پارسال به تراختور پشت کرد. بمون توهمون کیسه
خسروشاه
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۶
عقیل اعتمادی رو بیارین دروازه بان خوبیه
KUPAL63
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۰
تونی تخصص داره پررو هارا ادب کنه
یاشاسین شانلی تراختور قهرمان لیگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر