فهرست
استتوس: درباره یک عادت بد/ کاش بد بدرقه نبودیم
استتوس: درباره یک عادت بد/ کاش بد بدرقه نبودیم

استتوس: درباره یک عادت بد/ کاش بد بدرقه نبودیم

آی اسپورت- از روزی که خبرآمد «سری نخست بلیت‌های دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا در مدت 35 ثانیه به فروش رسید» تا همین الان که بلیت های بازی ایران با روسیه‌ای که قهرمان المپیک 2012 لندن بوده، بعد از 13 ساعت، روی دست فدراسیون مانده، فقط حدود دوهفته می گذرد. 13 ساعتی از بازشدن سایت فروش بلیت مسابقه ایران و روسیه در لیگ جهانی می گذرد. دیداری که به نوعی بازی خداحافظی ما از لیگ جهانی امسال هم هست. به قول آن گزارشگر معروف، «تصویر گویای همه چیز هست». ساعت حدود 1 بعداز ظهر روز بازی است. هنوز بلیت می فروشند. هنوز حدود بیست و چند درصد از ظرفیت سالن خالی است و سایتی که تا همین چند روز پیش یکی از پرترافیک ترین سایت‌های ایران بود، حالا چنین حال و روزی دارد. بچه‌ها امسال عالی بودند. در «گروه مرگ»، همه تیمها را دست کم یک بار بردیم. روسیه ای که حتی تابه حال 3-2 از ما نباخته بود را 3 بار 3 هیچ برده‌ایم. آمریکای قهرمان لیگ جهانی را دو بار سه هیچ شکست داده‌ایم و سرنوشت‌مان فقط توی شبی که زورمان به لهستان قهرمان جهان نرسید، عوض شد. گیرم که برد دیشب لهستان مقابل آمریکا، بازی امشب را تشریفاتی کرده.کاش دست کم برای تشکر و خداقوت و دلگرمی این بچه‌های دوست داشتنی، یک امشب سالن را بیشتر از همیشه پر می‌کردیم. یک جوری که خستگی به تن شان نماند. کاش این قدر «بد بدرقه» نبودیم!

مهدی حاجی پروانه
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-04 14:02:39
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۲
مردم والیبال رو دوست ندارن؛ پیروزی های والیبال رو دوست دارن
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۳۶
این احساسات زودگذره, من از ادا اطوارای میرزاجانپور و موسوی و محمودی خوشم نمیاد
کیان
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۲
من پیشنهاد میدم که یک نظرسنجی بکنید و سوال نظر سنجی هم باشه آیا از عملکرد کواچ در تیم ملی ایران در لیگ جهانی راضی هستید؟
تشکر میکنم از زحماتتون
-
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۶
روسیه همه بازیهاشو باخته امریکا دوتا بازی ایرانشو شل کرفت تا ببریم از بازی دیشب امریکا لهستان کاملا معلوم بود فقط میمونه بازی لهستان که واقعا ایران با شکم سیری بازی می کرد توست دوم و سوم بعضی حرکاتشون رو مخ بود انگار نه انگار مهمترین بازیه
مهرداد
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۲۷
چرا فکر میکنید که دلیل نخریدن بلیط این موضوعه!!!!
فکر نمیکنید بعضی ها به این دلیل بلیط نمیخریدن چون مادر و همسر و دخترشون نمیتونن بیان!!!!!
فکر نمیکنید بعضی ها به این دلیل بلیط نمیخریدن چون مسئولین عزیز تو بازیهای حساس تر (و جذابتر به قول خودشون) بلیط برای عزیزان خودشون کنار گذاشتن!!!!
کواج و معروف و بقیه تو قلب ما جا دارن ولی تا خانوما نتونن بیان بعضی مردها هم نمیان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر