فهرست
نگاهی به هافبک‌های لیگ پانزدهم؛ NO Play maker!
نگاهی به هافبک‌های لیگ پانزدهم؛ NO Play maker!

نگاهی به هافبک‌های لیگ پانزدهم؛ NO Play maker!

آی‌اسپورت- چند فصلی بود که در چنین روزهایی، مجتبی جباری آقایی می‌کرد. پاس گل‌هایش در پیش فصل، بیشتر از هر زمانی به چشم می‌آمد. آن هم به خاطر این که بازیسار دیگری در لیگ نداشتیم تا جایگزین شماره هشت کنند. با تمام بداخلاقی‌هایش می‌ساختند. با رفتن مجتبی به تیم‌های عربی، مبعلی و صادقیان و نوری اینا کمی به چشم آمدند.
حالا در لیگ پانزدهم گابریل حضور ندارد. نوری هم احتمالا به تیمی در نزدیکی‌های جباری اضافه می‌شود و صادقیان هم به نفت تهران رفت. تیم برانکو هیچ هافبک خلاقی در ترکیب ندارد. در آن سمت نفت تهران تیم پُر پلی‌میکری شده است. در کنار مهندس مبعلی و دیوید ویلکروم، حالا پیام صادقیان باهوش –در فوتبال- را هم دارند.
استقلال هم با جدا شدن احتمالیِ کرار، به احتمال فراوان از جابر انصاری در این پست استفاده می‌کند که هیچ گاه بازیکن خلاق و پاسوری فوق‌العاده نبوده است. شاید با بقای ابراهیمی در استقلال، مظلومی امید را در این پست به کار بگیرد. برادران نویدکیا هم در زردهای اصفهانی این نقش را برعهده می‌گیرند. قاسم حدادی‌فر هم همچنان مغز تیم یحیی در درون زمین است. بختیار رحمانی و محسن مسلمان و میلاد نوری هم سه بازیساز دیگری بودند که مدت‌ها خبری ازشان نیست.
این طور که معلوم است سایر تیم‌های لیگ برتری هم قرار است تیم‌شان را بدون بازیساز به میدان بفرستند. اتفاقی که این روزها در اروپا هم در حال فراگیر شدن است و تیم‌ها با هافبک تدافعی و پشت مهاجم و بدونِ پلی‌میکر در مسابقات حضور پیدا می‌کنند.


کد خبر : 9407
     
آی اسپورت
2015-07-04 14:51:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر