فهرست
محرومیت سه جلسه ای برای مربی دروازه بان های اتلتیکو
محرومیت سه جلسه ای برای مربی دروازه بان های اتلتیکو

محرومیت سه جلسه ای برای مربی دروازه بان های اتلتیکو

آی اسپورت- کمیسیون مسلبقات فدراسیون فوتبال اسپانیا دستیار آلمانی دیگو سیمئونه، مونو بورگو راسه بازی از همراهی تیمش محروم کرد. بورگو در جریان بازی شنبه شب تیمش در دربی ال مادریلنیو با کارت قرمز داور از زمین مسابقه اخراج شده بود و سپس با رفتاری خشونت آمیز به دلگادو فررو داور مسابقه اعتراض کرده بود.

بورگو طبق بند صدو بیستم از قانون انظباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا سه بازی محروم شده است. وی در دقیقه ی 65 از بازی اخراج شد و طبق گزارش داور بازی "با صدای بلند بارها نسبت به رای داور اعتراض کرد و دستانش را در هوا به حالت خشونت آمیزی تکان می داد."

دلگادو فررو در گزارشش اضافه کرده است:«وقتی او از بازی اخراج شد او در حالی که رو به سوی من داشت اعتراض می کرد به خاطر رفتار خشونت آمیزش توسط همکارانش و بازیکنان تیم اتلتیکو به بیرون فرستاده شد.»

کمیته ی مسابقات فدراسیون فوتبال اسپانیا همچنین درخواست بخشش اتلتیکو برای کارت زرد دیگو کاستا را به دلیل «روح شبیه سازی» در حرکت وی نپذیرفته و اتلتیکو باید در بازی بعدش بدون او به میدان برود. در بازی بعدی اتلتیکو آردا توران و دیگو گودین نیز به دلیل دوکارته بودن محروم هستند.

     
آی اسپورت
2014-03-06 01:18:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر