فهرست

رومانی 0-0 آرژانتین: لغزش آلبی سلسته در بخارست

آی اسپورت- تیم ملی فوتبال آرژانتین در مسیر آماده سازی برای جام جهانی، امشب در بخارست و در یک بازی دوستانه به مصاف رومانی رفت که این بازی با نمایش ضعیف این تیم همراه بود و با تساوی 0-0 به پایان رسید.

علیرغم جواهرات هجومی آرژانتین، این تیم نتوانست به خوبی در مقابل رومانی سرسخت موقعیت سازی کند.همچنین تماشاگران رومانیایی، سوختن گل سالم تیمشان که آلکساندرو ماکسیم به ثمر رسانده بود، توسط داور تماشا کردند.

10 دقیقه به پایان نیمه ی اول، روی حرکت خوب مارتل و سانتر زیبایش، ماکسیم در موقعیت گل قرار گرفت و توپ را به داخل گل هدایت کرد ولی داور این گل را به اشتباه، ضربه ی پشت دروازه اعلام کرد. او معتقد بود که قبل از سانتر، توپ از خط گذشته است.

مسی که هیچ شباهتی به بازیکن همیشگی نداشت، نتوانست کار مفیدی برای تیمش انجام دهد و آگوئرو که پس از مصدومیت به ترکیب تیم ملی بازگشته ، بین دو نیمه تعویض شد تا ثابت شود هنوز از شرایط آرمانی به دور است.

مسی اولین موقعیت گل بازی را در چهارمین دقیقه روی یک ضربه آزاد 25 متری ایجاد کرد ولی رومانی کم کم با اطمینان خاطر بازی را در دست گرفت و مسی را از انجام کارهای خارق العاده اش منع کرد.

پس از شوتی که هیگواین زد و توسط تاتاروسانو دفع شد، تیم میزبان از لاک دفاعی خارج شد و در دقیقه ی 21 ماریکا با یک ضربه ی سر، رومرو را به واکنش وادارد کرد.

رومانی از نقاط ضعف تیم سابلا به خوبی استفاده کرد و پس از موقعیتی که آگوئرو روی پاس خوب هیگواین از دست داد، این تیم میزبان بود که جدی ترین موقعیت نیمه ی اول را در دقیقه 33 آفرید.

سانتر خوب ماتل و هد خوب ماکسیم که به سختی توسط رومرو دفع شد.

همکاری این دو دقایقی بعد نیز جواب داد و باعث شد رومانی به گل برسد ولی داور این گل را به دلیل رد شدن توپ از خط، اوت اعلام کرد.

6 دقیقه تا پاین نیمه ی اول، آگوئرو پس از عبور از 3 مدافع حریف، در 10 متری دروازه توپ را شلیک کرد که با واکنش خوب دروازه بان رومانی روبرو شد.

مهاجم سیتیی بار دیگر نیز در موقعیت خوب گل زنی روی پاس بلند خاویر ماسکرانو قرار گرفت که با واکنش خوب هم تیمی اش، پنتیلیمون که بین دو نیمه جایگزین تاتاراسونا شده بود، همراه شد.

سابلا آگوئرو را بیرون کشید و جای او رودریگو پالاسیو را در حدود دقیقه ی 60 به میدان آورد که تاثیر خوبی در حملات آرژانتین داشت.

با این وجود، پالاسیو روی سانتر خوب دی‌ماریا، بهترین موقعیت گلزنی آرژانتین را با پای غیر تخصصی اش از دست داد.

پنتیلیمون بار دیگر فرشته ی نجات تیمش بود، اینبار او با یک واکنش استثنایی، شوت ازکیل لاوتزی را که در فاصله ی 5 متری دروازه زده شد دفع کرد تا مردان سابلا پیش از اعلام نفرات حاضر در جام جهانی، با یک تساوی به آرژانتین باز گردند.

     
آی اسپورت
2014-03-06 01:53:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر