فهرست
احضار استیلی به کمیته اخلاق؛ دلیل: عکس با خواننده لس‌آنجلسی
احضار استیلی به کمیته اخلاق؛ دلیل: عکس با خواننده لس‌آنجلسی

احضار استیلی به کمیته اخلاق؛ دلیل: عکس با خواننده لس‌آنجلسی

آی اسپورت - حسین آبانگاه عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علی کفاشیان، یکی دیگر از شاهکارهایش را رو کرد. کمیته‌ای که هفته‌ها پرونده دلالی که مدام از این تیم به آن تیم می‌رفت و اسناد مربوط به موتومبا را می‌فروخت بررسی نکرد. این همان کمیته‌ای است که ماجرای ادعای تبانی در بازی‌های ملی را حتی بررسی نکرد، ورودش به پرونده مس کرمان و نساجی تنها ابهام‌ها را بیشتر کرد و در این یک سال تنها زمانی خیلی به چشم آمده که گرفتن سلفی را برای ملی‌پوشان ممنوع کرده است و با هیجان درباره ممنوعیت خالکوبی در لیگ برتر بیانیه صادر کرده است. این که چند قاضی و چند آدم خوب دیگر که پیشینه فوتبالی هم دارند، در این کمیته دور هم جمع می‌شوند و البته خیلی کاری به ماجرای فساد ندارند. احتمالا با خود می‌گویند وقتی رئیس فدراسیون انتخاب‌شان کرده است، اصلا چرا باید مثلا از علی کفاشیان درباره هدایایی بپرسند که مشخص نیست چرا از بلاتر گرفته و چرا کمیته اخلاق فیفا گفته باید خیلی سریع پسش بدهند. از اینکه این همه فساد که درباره فوتبال می‌گویند کجاست؟ چه کسی انجامش می‌دهد و چرا برخوردی با آنها نمی‌شود.
آن‌ها می‌نشینند و از خاطرات فوتبالی یا غیر فوتبالی‌شان برای هم تعریف می‌کنند اما باید حتما کاری هم انجام بدهند که متهم نباشند هیچ کاری انجام نداده‌اند. پس چه کاری بهتر از اینکه شغل‌شان بشود گیر دادن به مدل موی بازیکن‌ها ، نوع راه رفتن‌شان، عکس‌هایی که می‌گیرند و همین کارهای دم دستی. گروهی از فوتبالیست‌های پیشکسوت به همراه تعدادی هنرمند برای یک بازی دوستانه به نام خلیج فارس راهی کانادا شده بودند. در حین این بازی‌ها یک خواننده لس آنجلسی به جمع‌شان می آید و درخواست گرفتن عکس یادگاری می‌کند. کسی که با خواندن ده‌ها ترانه ایرانی شهرت زیادی در کشورمان دارد. او که پیشتر در سفر تیم ملی والیبال و کشتی به لس آنجلس در کنار ورزشکاران این دو تیم ایستاده بود و عکس گرفته بود، این کار را در تورنتو هم تکرار کرد و حالا آبانگاه می‌گوید این فوتبالیست‌ها برای عکس یادگاری با این خواننده از خط قرمزها گذشتند و باید توضیح بدهند. البته اگر آنها می‌خواهند از استیلی و هاشمی‌نسب سئوالی بپرسند باید اقلا یک ماهی صبر کنند چون این دو هنوز در کانادا هستند و به تهران بر نگشته‌اند!

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-05 09:07:35
نظر دهید

۲ نظر
سالار ملایری
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۷
باسلام، خبرگزاری شما همیشه مغرضانه سخن میگوید، از دوران هاشمی تا به اینجا همیشه فساد بوده است چه در فوتبال و چه در نهادها دیگر ، البته فساد یکی بیشتر و دیگری کمتر، انقلاب کردیم این چیزها را نبینیم ولی دیدیم، هر کاری کنیم و هر کس بیاید مطمئن باشید فساد هست و خواهد بود، با استثناها کاری ندارم، آدم خوب هم پیدا میشود، دنیای بدون فساد یعنی دنیای تحت حاکمیت اسلام واقعی آن هم زیر نظر ولی امر مسلمین جهان امام زمان (عجل الله تعالی فرجه ).زیاد سخت نگیرید.
اگر دین نداری لااقل آزاده باش!!!!!
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
سخت نگرفته عزیزم،خبرگزاری خنثی به درد گذاشتن در کوزه میخوره که به وفور داریم،خبرگزاری باید انتقادی و حتی بی پرده باشه.گفتن حرف مردم جاش اینجاهاس،البته شما تقصیری نداری ما سیستممون سانسوریه واسه همین فکر میکنیم هر حرفی نباید زده بشه خیلیم کار خوب و پسندیده ایه .ضمنا قبل هاشمی هم بوده و درسته که چیز عجیبی نیست چون همیشه این افراد وجود دارند ولی عجیب این به قول شما سخت نگیرها و میدان دادن به افراد بی کفایت و سود جو که عجیبه شایدم دوستان همه سر یه سفرن ....!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر