فهرست
کمک به مظلومی؛ پورحیدری سرپرست استقلال شد
کمک به مظلومی؛ پورحیدری سرپرست استقلال شد

کمک به مظلومی؛ پورحیدری سرپرست استقلال شد

آی اسپورت - منصور پورحیدری که از ابتدای فصل نقل و انتقالات به عنوان گزینه اصلی سرپرستی تیم استقلال محسوب می‌شد، در نهایت شب گذشته قرارداد خود را با استقلال رسمی کرد. پورحیدری جانشین ماجدی شد که چند سال سرپرستی استقلال را بر عهده داشت. او از اردوی کردان در کنار استقلال خواهد بود. بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال هم این خبر را تایید کرد. به نظر می‌رسد این انتخاب با استقبال پرویز مظلومی مواجه شود. چرا که حضور پورحیدری روی نیمکت هم کمک بزرگی به مظلومی خواهد وبد هم از فشار زیادی که روی او وجود دارد کم می‌کند.  

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-05 09:43:46
نظر دهید

۲ نظر
مجید
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷
ما هوادارها اخبار استقلال را کاملا رصد میکنیم--آقای پورحیدری میبایست مسئولیت کامل نتایج آتی استقلال را به عهده بگیرد--ازفضاسازی علیه مربی خارجی تا تلاش موفق برای گرفتن حکم سرمربی گری مظلومی--تا بستن تیم--اما رفتار گذشته ایشان نشان داده که رفیق روزهای خوب هست و وقتی که هوا پس شد به بهانه های مختلف عرصه رو خالی میکنه تا جوابگوی مسائل بعدی نباشه !! ولی اینبار به برکت وجود فضای مجازی دیگه با گذشته زمین تا آسمون فرق میکنه بهر حال نخواهیم گذاشت تحت هیچ شرایطی سر بزنگاه و در مواقع خطر فلنگو از استقلال ببنده !!؟
modir
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
استقلال مدل 94- یک پکیج کامل متعلق به منصور پورحیدری میباشد-از انتخاب سرمربی گرفته تا بازیکنان و کمک مربیان وتا هزینه کردن از قهرمانی های متعدد پورحیدری در لیگ و آسیا و کمک سال 58 او برای جلوگیری از فروپاشی استقلال(صحت این موضوع گرچه اثبات نشده) حربه های مختلف جهت ساکت کردن هواداران!! بهرحال بقول دوستمان مجید ایشان سر بزنگاه معمولا با بهانه کردن گرفتاری های شخصی زمانی که تیم نتیجه نگیره فلنگو از استقلال میبنده اما اینبار ---کور--خوانده--یا موفق میشوند یا برای همیشه با استقلال باید --بای بای کند--
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر