فهرست
تماس تلفنی مدیر تراکتور با کاپیتان تیم‌ملی؛ آندو فردا در تبریز
تماس تلفنی مدیر تراکتور با کاپیتان تیم‌ملی؛ آندو فردا در تبریز

تماس تلفنی مدیر تراکتور با کاپیتان تیم‌ملی؛ آندو فردا در تبریز

آی‌اسپورت- آندرانیک تیموریان در حال نهایی کردن قراردادش با ام‌صلال قطر است. طرفین سر 900 هزار دلار به توافق رسیدند. اما اگر مدیران تراکتورسازی برای خریدِ آندرانیک تیموریان پیش‌دستی نکنند این تیم دچار بحران شدیدی می‌شود. پیرمردِ پرحاشیه تی‌تی‌ها هنوز قراردادش را با این تیم امضا نکرده . تونی برای بستنِ قرارداد تنها شرطی که گذاشته حضور آندو در ترکیب تیمش است. برای همین سرمربی تیم منتظر است تا خیالش بابت حضور آندو جمع شود و پس از آن پای میز مذاکره بنشیند.
روز گذشته از سوی مدیرعامل تراکتورسازی تماسی با آندرانیک برقرار شد که در آن مقرر گردید روز دوشنبه شروع مذاکرات‌شان باشد. به همین دلیل تیموریان فردا عازم تبریز است. شنیده می‌شود با خرید بازیکن-سربازهای زیادی که تراکتورسازی در نقل و انتقالات داشت، بودجه کلانی روی دست این باشگاه باقی مانده. بازیکن-سربازها که برای این تیم مفت از آب در می‌آیند و تبریزی‌ها هم خریدی جز این مدل بازیکن نداشتند. حالا برای خرید آندو دستِ تراکتورسازی حسابی باز است و احتمال دارد برای جلبِ رضایتِ تونی اولیویرا، برای خرید تیموریان حسابی هزینه کنند. 


کد خبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-05 13:19:14
نظر دهید

۵ نظر
جواد
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
سلام چرا حاشیه درست میکنی اندو ماله تراختوره و یه مهاجم هم میاره به اسم حمید دهقان
-
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
باید هر جوری هست سید جلالو بیارن جای دوس سانتوس - دفاع چپ دروازبان و مهاجم خارجی هم نیاز داریم
RED TRACTOR
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۷
ادینهو-دوسانتوس و تیموریان 3 یار کلیدی فصل گذشته مون باید حفظ شوند هرچند که دوسانتوس قرارداد امضا کرد و از دستمون پرید(ولی 3 مدافع میانی داریم)خلیل زاده و شفیعی و هاشمی که نگرانی ندارد...فقط میمونه جذب دروازه بان خوب-و حفظ ادینهو و تیموریان که بی جانشین اند.
اورمیالی
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۵۰
این حرفا همه اش عوام فریبیست آندو بازیکن بزرگیست درست
ولی تونی میتو.نه جانشینش رو پیدا کنه این جریانسازیست برای آینده تا به قول مثل معروف تورکی
توتسا کره سین ییریخ
توتماسا ایرانین ایچریخ
sam
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۲۴
مثل اینکه خیلی بهت فشار اومده تیم داره خوب بسته میشه هی تاکید میکنی به سربازاش انشاا...اندو و ادی رو میاریم امثال میخوایم بترکونیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر