فهرست
رقابت جواد با عادل؛‌ «فوتبال 99» کپی ناموفق 2014 + فوتبال 120
رقابت جواد با عادل؛‌ «فوتبال 99» کپی ناموفق 2014 + فوتبال 120

رقابت جواد با عادل؛‌ «فوتبال 99» کپی ناموفق 2014 + فوتبال 120

آی اسپورت - انتخاب جواد خیابانی به عنوان مجری برنامه «فوتبال 99» بعد از مدت‌ها کم کاری این مجری و گزارشگر تلویزیونی، کمی عجیب به نظر می‌رسید. فوتبال 99 که در طول مسابقات کوپا آمریکا برای پوشش این رقابت‌ها پخش می‌شد، توسط گروه رقیب فردوسی‌پور در شبکه ورزش تهیه شده بود. آن‌ها برای این رقابت، نام برنامه را از «فوتبال 120» فردوسی‌پور الهام گرفتند. منظور از عدد 99، نود و نهمین سال برگزاری کوپا آمریکا بود. این الگوبرداری زمانی جالب‌تر می‌شد که علاوه بر مجریان اصلی برنامه، یک مجری به سبک محمدحسین میثاقی پشت میز می‌ایستاد و اطلاعات و اخبار مربوط به تیم‌ها را برای بیننده‌ها می‌خواند.
خیابانی دیشب به سبک خودش، برنامه مربوط به فینال کوپا آمریکا را با شوخی و خنده و صحبت درباره حلیم سحری و جای خالی ایران در جام ملت‌های آمریکا اجرا کرد. بازی که اتفاقا فردوسی‌پور گزارشگر آن بود. البته خیابانی، در اجرا هم از سوتی‌های همیشگی نگذشت و با اصطلاحاتی مثل «سرخپوست‌های مقیم آمریکا» و «بدون مدال بودن مراسم اهدای جام» نشان داد در این مدت هم آمادگی گذشته را از دست نداده است. در نهایت، امتحان جواد خیابانی برای رقابت با فردوسی‌پور در اجرای برنامه ورزشی هم ایده چندان جالبی از رقبای تهیه کننده 90 و فوتبال 120 نبود. شاید کاندیدای بعدی آن‌ها برای اجرا سرهنگ علیفر، رقیب این روزهای خیابانی در شبکه‌های اجتماعی باشد.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-05 14:27:56
نظر دهید

۳ نظر
هومن ابراهیمی
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
چقدر روی اعصاب بودند این جوادخیابانی و استاد حاج رضایی در گزارش و تفسیر بازی فینال کوپا آمریکای دیشب. فقط به نمونه ای از افاضات ایشان توجه کنید:
1- استاد حاج رضایی: "کشورهای با رژیم دیکتاتوری مثل شیلی به این قهرمانیها نیاز دارند برای سرپوش گذاشتن به دیکتاتوری خودشون!! مقاماتشون این جور موقعهاست که پیداشون میشه تا در بردها شریک بشن!!" ( الحمدلله ما در ایران که از این چیزها نداریم). ظاهراً استاد فراموش کردند که حکومت دیکتاتوری آگوستو پینوشه که پس از کودتای 1973 شکل گرفته بود در سال 1990 یعنی 25 سال پیش خاتمه یافته! و پس از اون 4 رئیس جمهور با آرای مردمی رئیس جهمور شیلی شدند. نمیدونم شاید استاد در ساعت 3 بامداد خیلی خوابشون میومده!
2- جواد خیابانی: در تایید حرفهای استاد..." بله حتی رئیس جمهور خانم این کشور هم در مراسم حضور داره!" جواد خان رئیس جمهور شیلی آقاست و رئیس جمهور قبلی خانم بوده که تا سال 2010 حکومت کرده.
3- استاد حاج رضایی : در ادامه صحبتهای خیابانی در خصوص آرژانتینی بودن هر 4 سرمربی حاضر در نیمه نهایی کوپا آمریکا فرمودند: " البته از این مربیها هرگز در تیمهای سطح اول اروپا نمیتوانند مربیگری کنند "...اولاً که حالا کی گفته حتما باید بیان سطح اول مربیگری کنند. ثانیاٌ تاتا ماتینو همین فصل قبل مربی تیم بارسلونا بوده! (هر چند فقط یکسال مربی بود) و مربیهایی از آمریکای لاتین مثل پیگرینی چند ساله که مربی منچستر سیتی هستش و یا مارچلو بیلسا مربی محبوبترین تیم فرانسه المپیک مارسی!
4- جواد خیابانی: "شیلیاییها منتظرند که جام اهدا بشه و خوشحالی خودشون رو به حد و حصر برسونند!!!!!"
من دیگه حرفی ندارم!
اینها فقط نمونه بود...کی این حضرات میخوان بازنشسته بشن خدا میدونه فقط!
-
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۶
چه مقایسه بی ربطی
این برنامه فوتبال 99 کلا 6 تا برنامه هم نداشت . اکثرا هم نیم ساعت 45 دقیقه هم نمیشد .
پوریا
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
کشور دراز شیلی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر