فهرست
شرط تونی برای تراکتور: بدون آندو امضا نمی‌کنم
شرط تونی برای تراکتور: بدون آندو امضا نمی‌کنم

شرط تونی برای تراکتور: بدون آندو امضا نمی‌کنم

آی اسپورت - سرمربی پرتغالی تراکتورسازی بعد از توافق اولیه با مسئولان این باشگاه به ایران برگشت و تمرینات تراکتورسازی را آغاز کرد، اما امضای قرارداد او به بعد از پرداخت قسط اول موکول شد. حالا امضا نشدن قرارداد، باعث شده تونی شروط جدیدی را برای باشگاه مطرح کند. تونی از مسئولان باشگاه خواسته با هر قیمتی که شده قرارداد تیموریان را تمدید کنند و حضور این بازیکن در تیم فصل آینده را به عنوان جدی‌ترین شرط امضای قراردادش در نظر گرفته است.
تونی قبل از حضور در تبریز، از مسئولان باشگاه قول گرفته بود ادینیو و تیموریان را نگه دارند. بعد از قطعی شدن جدایی ادینیو، سرمربی تراکتورسازی نمی‌خواهد همین سناریو درباره آندو هم تکرار شود و مسئولان باشگاه نتوانند به قول‌شان عمل کنند. در حال حاضر، حضور در قطر جدی‌ترین گزینه تیموریان برای فصل آینده است.
کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2015-07-05 15:18:43
نظر دهید
۷ نظر
بابایی
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۶
تونی هم از اصفهان پول گرفت
داره خیانت میکنه
KUPAL63
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۸
تونی همچین حرفی نمیزنه این شایعه ها کار دلال های فوتباله تا قیمت اندو بره بالا و احتمالا بره استغلال که همیشه میگن پول ندارن!!!!!!!!!
داریوش تراختور
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۳
ای اسپورت این شایعات رو از کجا پیدا میکنی؟فکر میکنم کارکنانتون هر دقیقه میخوابند هر کدومشون یه خواب میبینن که این هم یکی از اوناست بازم بخوابین یه خواب هم از رفتن تونی بگین
اورمیا
يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۵۳
ای اسپورت ب نظر من اسم سایتتونو آی خنده بزارین بیشتر بهتون میاد خخخخخخخ
Sajad Maharami
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۵
تونی مربی حرفه ای هست و میدونه وقتی به بازیکنی ده برابر بیشتر از قرارداد قبلیش پیشنهاد میدن قطعا قبول میکنه و از تیم جدا میشه
متین
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۴۲
ده چاخان نگو آندو بر میگرده ترختور. افتاد
اصفهانی
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
تبریزیها در ورزشگاه یادگار امام : گخ چوپ سن منه سن سیز 2-2 ایل گوخ سن گهرمان هورراااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر