فهرست
گزارش روز: محسن مسلمان؛ گزینه ناامیدکننده پرسپولیس
گزارش روز: محسن مسلمان؛ گزینه ناامیدکننده پرسپولیس

گزارش روز: محسن مسلمان؛ گزینه ناامیدکننده پرسپولیس

آی اسپورت- بعد از جدایی محمد نوری، فرناندو گابریل و پیام صادقیان، پست 10 تبدیل به یکی از چدی ترین دغدغه های تابستانی پرسپولیس شده است. برانکو به خوبی می داند که در ایران، بازیکنان بازیساز زیادی برای یک فصل درخشش زیر فشار وجود ندارند اما هنوز گزینه خارجی ایده آلی نیز برای این بخش از زمین پیدا نکرده است. در بین همه بازیکنانی که می توانند به عنوان پلی میکر به سرخ پوشان کمک کنند، باشگاه به سراغ محسن مسلمان رفته است. هافبکی که بدترین روزهای فوتبالش را سپری می کند و به عنوان بازیکنِ مازاد از فولاد جدا شده است.


محسن مسلمان در تعطیلات نیم فصل لیگ چهاردهم، علاقه زیادی به استقلالی شدن نشان داد و به این باشگاه رفت و علیرغم سابقه حضور در پرسپولیس، با استقلال قرارداد داخلی امضا کرد. با این وجود اختلاف بین استقلال و ذوب آهن جلو این انتقال را گرفت تا مسلمان فولادی شود و در 13 بازی برای این باشگاه، همه هنرش ارسال یک پاسِ گل باشد.


هافبکِ سابق تیم ملی که مدت هاست در لیست های کی روش جایی ندارد، در نیم فصل اول لیگ چهاردهم نیز بازیکن موفقی نبود و تنها در نیمی از مسابقات به صورت ثابت در ترکیب تیم یحیی قرار گرفت. گل محمدی به ویژه در هفته های پایانی فصل، علاقه چندانی به حفظ محسن نداشت و او را در فهرست خروجی های تیمش قرار داده بود.


زوران جورجویچ در روزهای حضور در ذوب، پیراهن شماره 10 تیمش را به مسلمانِ جوان و ناشناخته سپرد و تاکید داشت که او یک روز بهترین بازیکن ایران خواهد شد. روند پیشرفت محسن اما در این سال ها به شدت کند بوده و به نظر می رسد او دیگر در میان بازیکنان موفق نسل تازه فوتبال ایران جایی ندارد. مسلمان با آمار ناامیدکننده این سال ها، خرید موفقی برای سرخپوشان نخواهد بود. آن ها با تجربه ناموفق در اختیار داشتن صادقیان، حالا قصد دارند دوباره صاحب مهره ای پرحاشیه شبیه پیام شوند. مهره ای که زمینِ فوتبال، پرتلاش ترین میدان زندگی اش نیست.کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-06 12:17:41
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۱۹
روزی که گابریل رو ازدست دادند باید به فکر امروز می بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر