فهرست
نظرخواهی آی‌اسپورت: شاه‌مهره نقل‌وانتقالات کی بود؟ رضاییان یا تراکتور؟
نظرخواهی آی‌اسپورت: شاه‌مهره نقل‌وانتقالات کی بود؟ رضاییان یا تراکتور؟

نظرخواهی آی‌اسپورت: شاه‌مهره نقل‌وانتقالات کی بود؟ رضاییان یا تراکتور؟

آی‌اسپورت- در فاصله بیش از دو هفته مانده تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات لیگ برتر، اکثر تیم‌ها خریدهای مورد نظرشان را انجام داده‌اند. پنجاه و شش بازیکن تا به حال با تیم جدیدشان قرارداد امضا کردند و در همین چند روز شاید تعداد این بازیکنان سه رقمی هم شود. باشگاه‌ها با توجه به نیازشان خریدهای خوبی داشتند. اما هیچ بازیکنی ترانسفر نشد و همه فقط تیم‌شان را عوض می‌کنند.
آی اسپورت از کارشناسان فوتبال ایران پرسیده که عنوان بهترین خرید پیش فصل به خریدِ کدام بازیکن تعلق می‌گیرد؟
 
بهمن فروتن: مهدی رستمی
بهترین خرید این فصل را رسول خطیبی داشت. مهدی رستمی بازیکنی است که از مس رفسنجان به سیاه جامگان آمد. تو لیگ‌های اروپایی بهترین خرید هر فصل را بر مبنای ارزش افزوده بازیکن تعیین می‌کنند و فقط کافی است ارزش مهدی رستمی امسال را با فصل بعد مقایسه کنید.
 
 
هومن افاضلی: اکبر صادقی
شاید خیلی از تیم‌ها مهره‌های بهتری نسبت به ذوب‌آهن گرفته باشند اما این تیم اکبر صادقی را خرید که می‌تواند هارمونی ذوب را حفظ کند. ذوب‌آهن تیمش شکل گرفته و دست رو بازیکنی گذاشت که به دردش می‌خورد.
 
 
ابراهیم قاسم پور: نریمان‌جهان
من خوشبختانه یا متاسفانه اصلا روزنامه مطالعه نمی‌کنم و دقیق نمی‌دانم کدام بازیکن‌ها جابه‌جا شدند. اما نسبت به بازی‌های فصل قبل که دیدم نریمان‌جهان بازیکن تراکتورسازی نظرم را جلب کرده بود.
 
ناصر ابراهیمی: پوچ
فوتبالیست‌ها هم مانند سرمربی‌ها در لیگ برتر ثابت شده‌اند. هفت-هشت بازیکن هستند که هر سال بازار نقل‌وانتقالات را گرم می‌کنند. باز هم همه تیم‌ها دنبال به دنبال مهدی رحمتی و جلال حسینی هستند. بهترین خرید، خریدِ پدیده است. اما در لیگی که پدیده‌ای نداریم چه بازیکنی می‌تواند شاه‌مهره نقل و انتقالات باشد؟
 
رسول کربکندی: اکبر، آندو، رحمتی
سه بازیکن بهترین خریدها بودند. استقلال در نقطه ضعفش، گلری مثل رحمتی را جذب کرد. آندو باغیرت‌ترین بازیکن ایران است و اکبر صادقی هم خرید خوبی برای ذوبی‌ها بود.
 
 
اکبر محمدی: ...
بازیکن خاصی نبود. برنده پیش فصل، تراکتوری بود که ناخواسته هر چی بازیکن سرباز خوب بود را جذب کرد.
 
مزدک میرزایی: امید و رضاییان
هنوز بازیکنان زیادی مثلِ سیدجلال و انصاری‌فر مانده‌اند که می‌توانند بهترین خریدِ این فصل باشند. اما تا به حال رامین رضاییان برای پرسپولیس و امید ابراهیمی برای استقلال بهترین خرید بودند.
 
صادق درودگر: ...
مهره ستاره‌ای جابه‌جا نشده. تیم‌ها بازیکنان را روی اجباری که باید در نقل‌وانتقالات شرکت می‌کردند، خریده‌اند و تفکری پشت‌شان نبود. با این حال فکر می‌کنم خریدهای نفت تهران خوب بوده است.
 
کد خبر: 9407
  ۹  
آی اسپورت
2015-07-06 17:31:54
نظر دهید
۹ نظر
-
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۵۱
تراکتور. چون میخواد هاشم رو سرباز کنه و بخره
مجید
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
خرید بازیکن برای تیم مثل خرید قطعه یدکی برای خودروست!! یعنی برحسب ضرورت ونیازو موافق و هماهنگ با کل سیستم-اما اگر راننده خوبی نباشی یا نتوانی بین بازیکنان هارمونی مناسب ایجاد کنی همین خریدها فردا گریبانت را خواهند گرفت--خریدهای نفت با توجه به انتظاراتی که در این فصل از منصوریان در --اسیا--و لیگ میرود بهترین هست
KUPAL63
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۵۵
این مزدک هم بدونه مزد دست به سینه در خدمت سرخابیها(مفت خور) است
تی تی جایگاه 10
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
صددرصد سروش رفیعی بهترین انتقالمون بوده/بختیار هم بیاد اون هم شاه مهره فصل نقل و انتقالات هستش/سربازان فداکار و عاشق تراختور به تیم پرشورها خوش آمدید.
حامد
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۷
نفت با ترکیب زیر قهرمانه:
بیرانوند، سیدجلال حسینی، سانتوس، کوروشی، حمدی نژاد، عزتی، مبعلی، صادقیان، مومنی، امیری و نانگ. کاملترین ترکیب و بازیکنا و مربیگری علی منصور.
حسن
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۵
تراکتوری ها مواطب باشند که سربازها یکسال است بازی نکرده اند وشاید تعصب لازم را نداشته باشند ومورد استیل آذین بالشگری از بازیکنان خوب که سقوط کرد هم در یادها باشد
محمد جـــواد
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۴
در یک تبعیض آشکار تراکتوری هــا بازیکنان سرباز دیگر تیم ها را جذب می کنند.. در نظر اول شاید این به نفعشان باشد امــا در نهایت به ضرر آنها خواهد بود چـــرا که بازیکنی که دو سال باید اجباراً در این تیم بازی کند و در پایان حتی حاضر نیست یک روز هم بماند قطعاً برای آنها کارایی نخواهد داشت.. به خصوص که آنها قدیمی های تیمشان را هم از خود رانده اند..
-
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۸
شاه ماهی نداریم
واقعا نداریم
کدوم شاه کدوم ماهی
نه این بازیکنا هیچکدوم آش دهن سوزی نیستن
فوتبال ایران همه چیش آماتور و پایین تر از سطح آسیاست
هیچ بازیکن تاپی تو این فوتبال نداریم
-
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۳۸
بهترین تیم آسیا پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر