فهرست
ادعای روز: شماره یازده بعدی سرخ‌ها به تتلو تعلق دارد؟
ادعای روز: شماره یازده بعدی سرخ‌ها به تتلو تعلق دارد؟

ادعای روز: شماره یازده بعدی سرخ‌ها به تتلو تعلق دارد؟

آی‌اسپورت- همان زمان که بحثِ استعمال دخانیاتِ صادقیان رو بورس بود و جامعه فوتبالی علیه‌اش شده بود، پیام ادعا کرد از چند تیم خارجی پیشنهاد دارد. ادعایی که بیشتر به توهم شبیه بود.امروز متوجه شدیم مشکل از پیامِ بیچاره نبود. صادقیان از پرسپولیس رفت. کمال میراث‌دار پیراهن شماره یازده شد. بازیکنی که در نفت تهران هیچ نشانی از حاشیه در وجودش نداشت. تنها گاف زندگی‌اش به حذف تیم ملی المپیک به دلیل بروز ندادنِ دو کارته بودنش ختم می‌شد. حالا کمال در اولین روزهای حضورش در پرسپولیس ادعای عجیبی مطرح کرده است. کامیابی‌نیا گفته که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی و پلی‌میکر را به طور هم‌زمان دارد. ادعایی که بیشتر به توهم نزدیک است. تعداد بازیکنانی که مانند پیرلو بتوانند در هر دو پست به میدان بروند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسد. با ذکر این نکته که معمولا در کنار پیرلو دو بازیکن جنگنده به میدان می‌روند و این بازیکن فقط کار بازیسازی را برعهده دارد.
ادعای بازیسازی از سوی کامیابی‌نیا بیشتر زمانی جلب توجه می‌کند که آمار نشان می‌دهد طی چهار فصل اخیر لیگ برتر که در اکثر بازی‌ها هم حضوری کامل داشته، فقط دو پاس گل داده است. برانکو با رد کردنِ گابریل و صادقیان و خروج احتمالی محمد نوری از پرسپولیس، دستش در پست پلی‌میکر خالی است. اما در پست تخصصی کامیابی‌نیا دو بازیکن خوب به نام احمد نوراللهی و مهرداد کفشگری حضور دارند. کمال با این ادعایش قصد داشت شانسش را برای حضور در پستِ بی‌صاحب امتحان کند. 
شاید نفر بعدی که شماره یازده پرسپولیس را بر تن می‌کند هم امیر تتلو نام داشته باشد. چه کسی لایق‌تر از او برای پوشیدنِ شماره توهم؟

کد خبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-06 14:31:17
نظر دهید

۴ نظر
Sina
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۲
tatal که ته توهمه
شهروند
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
لطفا دهنتو ببند
-
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۲
خبر و تحلیل چرتی بود! همین نوری هم هافبک دفاعی بازی میکرد هم بازیسازی میکرد لطفا از این اراجیف کمتر بنویسید
-
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۲
وای چه نویسنده شیرینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر