فهرست
ادعای فتاحی؛ پرسپولیس موافقت کرده بود!
ادعای فتاحی؛ پرسپولیس موافقت کرده بود!

ادعای فتاحی؛ پرسپولیس موافقت کرده بود!

آی اسپورت – تاریخ برگزاری بازی عقب‌افتاده پرسپولیس مقابل پیکان اعلام شده ولی با توجه به برگزاری اردوهای تیم‌های بزرگسالان و امید ایران، هنوز مشخص نیست پرسپولیسی‌ها چگونه می‌خواهند در این بازی حاضر شوند. البته برانکو دیروز به صراحت اعلام کرد که بدون ملی‌پوشانش بازی نخواهد کرد اما رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ مدعی است که پرسپولیسی‌ها قبلا موافقت کتبی خود را در این باره اعلام و ارسال کرده‌اند. صحبت‌های فتاحی را در این باره بخوانید:

  • من پیش‌بینی این روزها را کرده بودم به همین خاطر وقتی باشگاه پرسپولیس خواستار تعویق بازی با پیکان شد به آنها گفتم اگر به فینال نرسیدید که هیچ ما می‌توانیم این بازی را در زمان مناسب برگزار کنیم، اما اگر به فینال برسید آن وقت مجبور هستید بدون ملی‌پوشان بازی معوقه خود با پیکان را انجام دهید. باشگاه پرسپولیس این موضوع را پذیرفت و من از آنها خواست نامه رسمی بزنند که حاضر به پذیرش این موضوع هستند؛ آنها نیز این کار را انجام دادند.
  • ما با هماهنگی که با تیم امید داشتیم قرار بر این شد که ملی‌پوشان امید پرسپولیس همراه این تیم به عمان نروند و تیم‌شان را در بازی با پیکان همراهی کنند.
  • من دیروز در این مورد با پرسپولیسی‌ها صحبت کردم و به آنها گفتم که دو تاریخ مدنظر ما برای دیدار معوقه‌تان با پیکان است، که در نهایت تاریخ 28 آبان نهایی شد. حال اینکه برانکو موافق یا مخالف برگزاری این بازی است، بحثش جداست.
۴ ۹  
آی اسپورت
2018-11-12 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
یک لنگی بدبخت
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
ما بدون اجازه وزیر و پسرش بازی نمی کنیم!
فتاحی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
بی عرضه
110
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
دروغگوی پلشت؛ بازیکنان هم تیم ملی بزرگسالان هستن هم امید. سرمربی مون هم تا بیست و هفتم کشورشه چطور بیشت و هشتم بازی کنیم. می مونه 13 تا بازیکن که دوتاشون دروازه بان هستن یعنی نمیتونیم در جریان بازی تعویض کنیم
....
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۴۴
مگه خونه خاله هست که هر وقت دلش بخواد بازی کنه.کل لیگ رو بخاطر پرسپولیس بهم ریختن که اخرش چه شد؟!پرسپولیس باید بلزی با سپاهان و پیکان رو حتما تا اخر نیم فصل انجام بده وگرنه تابلو تر از پارسال هست که دنبال دوباره نتیجه گرفتن پرسپولیس هستتد
۴
...
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
اتفاقا خونه خاله اس که بازی استقلال بی دلیل و بدون هماهنگی با فشار وزارت ورزش لغو شد
فتاحی شریک دزدها
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۶
شما غلط می کنید به تیمی که امید چهل میلیون ایرانی است ظلم می کنید پولها زنوزی و دیگران بد جور شما را هار کرده
....
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۴۰
.
آبی آسمانی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
شک نکنید اگه کمیته انظباطی واقعی داشتیم اون لمپن کرووات و شلیل زاده بایدقطعا چند بازی محروم میشدن اما با تصمیم کمیته انظباطی بازی برگشت استقلال و سایپا سه برصفر بنفع سایپا و مهدی رحمتی هم تا پایان فصل محروم میشه چون دستور آقازاده وزارت ورزش باید اجرا بشه . این لنگیا کلا خودشونو صاحب دوقبضه فوتبال این مملکت می دونن. چندساله استقلال و سپاهان و تراکتور را بخاطر مافیای اینا تضعیف کردن و الا بازی داربی برگشت پارسال گواه قدرت برتر فوتبالی استقلال بود.
۴ ۱
.
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
قدرت برتر فوتبالی کیسه خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر