فهرست
محسن مسلمان در آستانه پیوستن به پرسپولیس
محسن مسلمان در آستانه پیوستن به پرسپولیس

محسن مسلمان در آستانه پیوستن به پرسپولیس

آی اسپورت - محسن مسلمان از جمله ستاره های ناب فوتبال ایران بود که به خاطر حواشی و البته اختلاف با سرمربی سابق پرسپولیس مجبور شد عطای حضور در جمع سرخپوشان را به لقایش ببخشد و راهی اصفهان شود.  محسن مسلمان ابتدا در ذوب آهن به میدان رفت اما نتوانست درخشش گذشته را تکرار کند و در نهایت بعد از یک نیم فصل،راهی رقیب همشهری ذوبی‌ها یعنی سپاهان شد.

مسلمان در این تیم هم آنچنان خوب کار نکرد و در دوران امیر قلعه نویی، سپاهان برای پست پلی‌میکر مجبور شد دست به خریدهای دیگری هم بزند. خرید بازیکنانی مثل سروش رفیعی که البته آنها هم چندان در سیستم قلعه نویی جواب ندادند.

حالا اما با رفتن امیر قلعه نویی به گل گهر و حضور محرم نویدکیا در سپاهان، محسن مسلمان باید سپاهان را ترک کند. طبق توافق طرفین امروز رسما جدایی مسلمان از سپاهان اعلام شد تا شایعات در خصوص تیم بعدی مهندس سابق لیگ برتر فوتبال ایران اوج گیرد.

شنیده می شود صحبت‌هایی از طریق ایجنت معروف بین یحیی گل محمدی و محسن مسلمان ردوبدل شده و یحیی به مسلمان پیشنهاد کرده یک نیم فصل بیرون بنشیند تا در نیم‌فصل دوم و با رفتن بشار رسن از پرسپولیس، مسلمان را قرمزپوش کند.

هرچند این پیشنهاد برای بازیکنی مثل مسلمان که کمتر کسی آخرین بازی زیبایش را به خاطر دارد، پیشنهاد بزرگ و ارزنده ای است، اما او می ترسد به صحبت یحیی گل محمدی اعتماد کند و با وجود یک نیم فصل بیرون نشستن، در نهایت به لباس پرسپولیس نرسد.

مسلمان به یحیی گل محمدی پیشنهاد کرده هم اکنون قرارداد بین طرفین بسته شود و نام او از نیم فصل دوم وارد لیست پرسپولیس شود تا در صورت اخراج یا استعفای گل محمدی هم سر مسلمان بدون کلاه نماند!

۴ ۵  
آی اسپورت
2020-10-31 00:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۷:۱۱
بهترین جانشین برای بشار
وحید بارساپولیسی
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۴۳
محسن عالیه هنوزم با تمرین و جدیت میتونه همون مسلمان برانکو بشه به شرطی که دور رفیقای بدرد نخورشو خیط بکشه..
۴
No One
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۴:۱۶
این کار اشتباهه
مسلمان حاشیه داره، تیم رو بهم میریزه و یحیی هم برانکو نیست که از پس اینجور بازیکنا بر بیآد
۱
masoud642
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۵:۲۹
این گزاره نمیتونه درست باشه که "یحیی به مسلمان پیشنهاد کرده یک نیم فصل بیرون بنشیند تا در نیم‌فصل دوم و با رفتن بشار رسن از پرسپولیس، مسلمان را قرمزپوش کند." چرا که مسلمان سهمیه لیگ برتری به سبب حضور کم در ترکیب سپاهان محسوب نمیشه و بنا به جذبش هم باشه بایستی با تیم تمرین کنه تا به آمادگی و هماهنگی برسه
۲
آرمان۵۷
دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹، ۰۰:۰۰
آزموده راآزمودن خطاست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر