فهرست
دنیای این روزهای حمیدِ درخشان/ خودش، خودش را سوژه می کند!
دنیای این روزهای حمیدِ درخشان/ خودش، خودش را سوژه می کند!

دنیای این روزهای حمیدِ درخشان/ خودش، خودش را سوژه می کند!

آی اسپورت- از پایانِ دربی برگشت تیم های پرسپولیس و استقلال در لیگ چهاردهم تا به امروز، نام حمید درخشان یکی از نام های پرتکرار در شبکه های اجتماعی بوده است. حمید خان که بعد از ناکامی های تمام نشدنی و شکست های متوالی بالاخره از پرسپولیس کنار رفته بود، پیروزی تیم برانکو در دربی را متعلق به خودش دانست و تاکید کرد که راه را خودش به برانکو نشان داده است. اینگونه بود که سیل تازه ای از شوخی ها در فضای مجازی از راه رسیدند. شوخی هایی که در آن ها از قول حمید درخشان، همه اتفاقات مثبت دنیا به این مربی برمی گشت. برای نمونه، این درخشان بود که به ظریف یاد داده بود توافق هسته ای را به سرانجام برساند!


سرمربی سابق سرخپوشان، هنوز هم حاضر نیست دست از سوژه کردن خودش روی اینترنت بردارد. او که در مقطع دوم حضور در پرسپولیس، هرگز چهره محبوبی در بین هواداران این باشگاه نبود، اخیرا سعی کرده با اشاره به خرید بازیکنان کروات برای پرسپولیس و برگزاری اردوی این تیم در کرواسی، به برانکو ایوانکوویچ کنایه بزند و او را در این ماجراها ذینفع بداند. البته که حق با درخشان است و عملکرد نقل و انتقالاتی سرمربی بزرگ پرسپولیس، سوال های زیادی باقی می گذارد. برانکو بر خلاف درخشان، هنوز موفق نشده خریدهای خوبی برای پرسپولیس داشته باشد. خریدهایی در اندازه های بازیکنان بزرگی مثل جعفرپور، تادئو و البته مبین میردورقی!
کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-06 16:27:06
نظر دهید

۳ نظر
امیر حسین
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۰
لایک عالی بود این خبرا رو بیشتر کار کنید تا چهره ی واقعی این اغا برای همه مشخص که هست ولی مشخص ترم بشه که چه ادمیه !!
Mahyar
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۳
تو خودت اینکاره ای،چقدر از تادئو گرفتی اوردی ؟؟
پرسپولیسی با غیرت
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
چهره این دلال خائن و پست فطرت قبلا برای خیلی ها از جمله طرفداران شاهین بوشهر و شهرداری تبریز مشخص شده بود! ولی امثال سیاسی با پشتبانی وزارت که میخواستند آخرین ضربه رو به پرسپولیس و هوادارانش بزنند عمدا این آشغال رو آوردند غافل از اینکه پرسپولیس بزرگتر از اینه که با این آدمها خراب بشه!! درخشان هم دیر یا زود چوب این خیانتها رو میخوره حالا ببینید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر