فهرست
سیدجلال و نانگ، نزدیک نفت/ علیمنصور، برنده نقل و انتقالات
سیدجلال و نانگ، نزدیک نفت/ علیمنصور، برنده نقل و انتقالات

سیدجلال و نانگ، نزدیک نفت/ علیمنصور، برنده نقل و انتقالات

آی اسپورت- همه آن هایی که تصور می کردند نفت در پایان لیگ چهاردهم ستاره هایش را به نوبت از دست می دهد و تبدیل به یک تیم معمولی می شود، حالا به اشتباه شان پی برده اند. نفت تهران، هم موفق به حفظ مربی اش شده و هم بهترین بازیکنان فصل گذشته را حفظ کرده  و هم برنده اصلی نقل و انتقالات بوده.
تمدید قرارداد با منصوریان، بیرانوند، مبعلی، عزتی کرامت و وحید امیری که همگی از باشگاه های مختلفی پیشنهاد داشتند، برگ برنده نفتی ها در تابستان بود. آن ها در بین مهره هایی که در لیست مازاد منصوریان نبودند، ققط پادوانی را از دست دادند و حالا سیدجلال حسینی را به جای او جذب خواهند کرد. سیدجلال امروز به ساختمان باشگاه رفته و با مدیران نفت به توافق رسیده است. خرید دیگر این روزهای منصوریان، آلویس نانگ خواهد بود. مهاجم گرانقیمت فولاد که در نیم فصل دوم زهردارترین مهره تیم اسکوچیچ به شمار می رفت و نشان داد که به اندازه صفرهای قراردادش می ارزد.
نفت تهران، پیش تر با مهدی مومنی و پیام صادقیان نیز قرارداد امضا کرده است.با این ترکیب ترسناک، شاید بر خلاف دو فصل گذشته، نفت این بار قهرمان را در هفته آخر از دست ندهد. این تیم در آسیا نیز قرعه مناسبی دارد و با این مهره ها، می تواند نتیجه درخشانی برای فوتبال ایران به دست بیاورد.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-06 17:51:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر