فهرست

نظری جویباری: سید جلال را نمی خواهیم!

آی اسپورت- نظری جویباری اعلام کرد که هیچ مذاکره ای با سید جلال حسینی نداشته است. این اظهار نظر در صورت اعلام شد که پرویز مظلومی در برنامه این هفته ورزش و مردم گفته بود که باشگاه در حال رایزنی با سید جلال است.

نظری جویباری که از وضع مالی خوبی بهره می برد؛ تمام نقل و انتقالات استقلال به وسیله او صورت انجام می شود. نظری معمولا برای جلب  رضایت بازیکنان از چک شخصی اش  استفاده می کند و احتمال این که کسی جز او برای مذاکره با مدافع ملی پوش پیشرقدم شده باشد چیزی نزدیک به صفر است. البته گاهی اوقات نظری ایده های شخصی اش را هم اعمال می کند. مانند زمانی که بدون در جریان گذاشتن باشگاه؛ بیرانوند را دعوت به مذاکره کرد. حالا مشخص نیست کدام یک از طرفین راست نمی گویند. به گفته مظلومی؛ سید جلال با استقلال مذاکره کرد یا طبق گفته های نظری این باشگاه هیچ رایزنی برای جذب مدافع ملی پوش نداشته است.

طبق آخرین اظهار نظر نظری جویباری؛ آندو هم در تفکرات مظلومی جایی ندارد
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-06 17:40:40
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
پیرمرد به چه دردمون میخوره
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده!!
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۴
برید گم شید بابا! اگه میدونستید میاد استقلال گه سید جلال رو هم میخوردید! حالا که دیدید استقلالی نیست میگید تو لیست ما نیست!! پس اون کچل کلاهگیس دیروز تو تمرین چی میگفت سید جلال رو میخواهیم؟؟ حاج فتل ترقه با همه دودوزه بازی و کلک و دروغش نتونست سید جلال رو استقلالی کنه شما جوجه ها میخواهید این کار و بکنید؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر