فهرست
احسان حاج صفی، گزینه یهویی پرسپولیس!
احسان حاج صفی، گزینه یهویی پرسپولیس!

احسان حاج صفی، گزینه یهویی پرسپولیس!

آی اسپورت - در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات، حاج‌صفی گزینه هیچ تیمی نبود. بعد از یکی دو فصل که استقلال می‌خواست این هافبک چپ پا را به تهران بیاورد و ناکام ماند، همه می‌دانستند او یا در اصفهان می‌ماند یا به اروپا می‌رود. اما اختلافات اخیر حاج‌صفی و سپاهان، همه چیز را تغییر داد. کار آنقدر بالا گرفته که حاج‌صفی حاضر نیست قرارداد جدیدش را امضا کند و شاید از سپاهان جدا شود. طاهری سرپرست موقت سرخپوشان بعد از شنیدن خبر احتمال جدایی حاج‌صفی از سپاهان، بدون صحبت با برانکو خواهان خرید گوش چپ تیم ملی شده است: «ما نمی دانستیم که این بازیکن در حال حاضر با سپاهان قرارداد ندارد و به همین دلیل تا به حال با این بازیکن هیچ مذاکره‌ای نکردیم اما اگر این موضوع صحت داشته باشد و حاج صفی بازیکن آزاد باشد مطمئنا هر چه سریعتر با این بازیکن وارد مذاکره خواهیم شد. ما هم دوست داریم او را در اختیار داشته باشیم.» اگر پرسپولیس بتواند حاج‌صفی را بخرد، بعید است دیگر هیچ هواداری از طاهری و دیگر مدیران باشگاه بخاطر نقل و انتقالات ضعیف انتقاد کند!
کد خبر: 9406
۱ ۹  
آی اسپورت
2015-07-06 17:41:38
نظر دهید

۹ نظر
کوروش
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۱
خودتون هم خوب میدونید که حاج صفی تو تیمی به جز سپاهان بازی نمیکنه. پس چرا اینقدر خودتون را خسته میکنید و هر سال رو اسمش مانور خبری میدید!؟
سپاهانیم و حالا حالاها همه تیما آرزوی داشتن بازیکن هامون رو دارن
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۰۴
بیخود احسان رو به پرسپولیس نچسبون! احسان سپاهانی اصیله و با تیم محبوبش تمدید میکنه و تا چشم حسوداش دربیاد!!!
۱
جواب پوزه شکن!!
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۰
زردکها الگی برای بازیکن معمولی تون کلاس نذارید!! اولا از خداش باشه تو بزرگترین و محبوبترین باشگاه آسیا بازی کنه! ثانیا حاج صفی با همه 80 بازی ملی اش یک پای ضرغام هم نمیشه! آدم باید حقیقت رو قبول کنه! حیف که پرسپولیس مثل باشگاه شما پول مفت مردم و صنعت در اختیارش نیست که خرج کنه!!
۱
سوپاهان تیم رانت صنعتی کشور !!
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۵۲
آره با پول بیت المال حالا حالا کسی نمیتونه بازیکناتونو داشته باشه حتی با مانور الکی پزیر ورزش و وزیر صنایع!!!!لعنت به هرچی بی عدالتی!!!
سپاهانیم وتاآخر زمان لنگی میسوزونیم
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۱
اولا معلومه دوروز به خاطر همین بازیکن معمولی چه خوابهایی واسه خودتون دیدین.یادتون باشه اخسان بعد از آندوو سید جلال کاپیتان سوم تیم ملیه!که حدود بکی دوسال دیگه میشه کاپیتان اول تیم ملی! دوماشما از بی عدالتی حرف نزنید که آدم خندش میگیره!همه رسانه ها که حامیتون هستن
ببا پول مردم که دارید تیم میبندین .تاره فدراسیون هم که همه جوره هواتونو داره.مثل راه آهن باید دسته یک برید!آخه جیگرا سپاهان 51درصدش خصوصیه میفهیمد خصوصی بازم بگم خصوصیه ای بابا چرا نمیفهمند خصوصیه.خدایا خودت بهشون بفمون فولاد مبارکه 51درصدش مال مردمه.
افتاااااااااد!!!!!
۱
رزدک رانت و ریا و تزویر
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۸
آره خصوصیه!!! منم گوشام درازه! اسمم هم جیگره باور کردم!! کثیفترین قهرمانی لیگ امسال برای شما بود! روی استقلال رو هم شما سفید کردید!! ولی این خوش شانسی هم و دستهای پشت پرده همیشه نیست! این نیز بگذرد!!
مجتبی
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۹
حداقلش اگه به پرسپولیس نیاد قیمتش 500میلیون بیشتر برای سپاهان آب می خوره
ممد
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۰۸
شتر در خواب بیند پنبه دانه :)))
سوپاهان تیم رانت صنعتی کشور !!
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۱۴
سرخابی مال کل کسور نه فقط یه شهر عزیزم،پول بیت الملیم که گر و گر واسه شما خرج میشه اگه بیاد سمت این دو تیم رواتره چون واقعا تیمای مردمین نه فقط مال یه تیکه کوچیک از این خاک،ضمنا خصوصی بودن تیمتون خنده دار تره عزیزم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر