فهرست
نه اینتر، نه فیورنتینا؛ صلاح در تمرینات چلسی شرکت می کند
نه اینتر، نه فیورنتینا؛ صلاح در تمرینات چلسی شرکت می کند

نه اینتر، نه فیورنتینا؛ صلاح در تمرینات چلسی شرکت می کند

آی اسپورت – مدیر برنامه های محمد صلاح می گوید این هافبک مصری برای تمرینات پیش فصل به تیم چلسی که در واقع تیم اصلی این بازیکن به حساب می آید، ملحق خواهد شد.
صلاح نیمه دوم فصل گذشته را به طور قرضی در فیورنتینا گذراند اما دیگر قصد ندارد به این تیم برگردد حتی با وجودی که فیورنتینا سعی کرده به هر طریقی شده این بازیکن را در ترکیب خود نگه دارد.
بازیکن مصری می توان هرگونه انتقالی را رد کند اما فیورنتینا معتقد است این بازیکن خیلی دیر نظرش را اعلام کرده و گفته که در تمرینات پیش فصل شرکت نمی کند، بنابراین بنفشها قصد دارند علیه این بازیکن اقدامات قانونی انجام دهند. رمی عباس مدیر برنامه صلاح گفت: «این بازیکن فعلا به اردوی چلسی خواهد پیوست. چلسی پنجشنبه رسما در لندن اردوی پیش فصل خود را شروع خواهد کرد  و صلاح نیز به جمع آنها اضافه خواهد شد.» گفته می شود اینترمیلان یکی از تیمهایی است که به شدت خواهان این بازیکن است و همین موضوع باعث اختلاف شدید دو باشگاه فیورنتینا و اینتر شده و طی چند روز اخیر صحبتهای تندی بین مسئولان این دو تیم رد و بدل شده است. صلاح نیز به همین دلیل تصمیم گرفت در تمرینات هیچکدام از این دو تیم شرکت نکند و فعلا با چلسی باشد.
9410
     
آی اسپورت
2015-07-06 21:36:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر