فهرست
استتوس: کامنت‌های خودجوش پس از مرگ همسر سابق کی‌روش
استتوس: کامنت‌های خودجوش پس از مرگ همسر سابق کی‌روش

استتوس: کامنت‌های خودجوش پس از مرگ همسر سابق کی‌روش

1- علی کفاشیان دیروز مصاحبه کرد و درباره تاخیر کی روش در بازگشت به ایران گفت که اتفاق غم انگیزی برای کارلوس رخ داده و او دیرتر به تهران می‌آید. دقایقی بعد از اظهارات کفاشیان یکی دو رسانه، فوری اقدام به گمانه زنی کردند. ویروسی که البته نام صریحش گمانه زنی نیست! یک عادت بد که تحلیل های ذهنی خود را در غالب خبر به خورد مخاطب می دهیم. شیوه ای که این روزها در رسانه های ما به وفور یافت می شود. دوستان گزارش تفصیلی ارائه دادند که باز هم پول کی روش را ندادند و او شاکی شده و تهدید کرده که دیگر به ایران نمی آید ! نوشتند که کفاشیان پول ندارد و احتمالا این بار می خواهد از شر کی روش راحت بشود و حتی پای وزارت ورزش را هم به ماجرا باز کردند. زیر 24 ساعت صبح خبر رسید که همسر سابق کی روش فوت کرده و او عزادار است و دلیل تاخیر او در بازگشت به ایران همین موضوع بوده و عجیب آنکه این رسانه ها حاضر نیستند در یک خط عذرخواهی کنند. در یک خط به این موضوع اشاره کنند که گزارششان نادرست بود، بی اساس بود، واقعیت نداشت و قضاوتشان مثل همه قضاوت های دم دستی من و شما غلط بوده! چه اشکالی داشت که غرور بیش از حد را به کنار بگذارند و روحیه حرفه ای خود را طبق استاندارد جهانی نشان دهند اما متاسفانه انگار نه انگار! گاف به این بزرگی و یک بی خیالی هولناک.

2 – بعضی از مردم زیر خبر درگذشت همسر کی روش ، کامنت نوشتند که " چرا شلوغش می کنید ، همسر سابقش بوده ! " و یا " این همه پول گرفته حالا باید بشینیم غصه مرگ زن سابقش رو بخوریم " .انگار که این همسر سابق، مادر دو فرزند کی روش نبوده، احساس و عاطفه نداشته، انسان نبوده! این برداشت بعضی از ماها از آن غرور رسانه ای ، بدتر است. اسم این واکنش ها را چه باید گذاشت ؟ چقدر باید این جور کامنت ها را ناسزا گفت؟

محمد نوری‌فر
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-07 14:03:02
نظر دهید

۵ نظر
mml
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۲
تسلیت به کارلوس بزرگ...
-
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
داداش اینا که نوشتی فرهنگ عمیق جامعمونه و در همه مسائل وجود.
-
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۰
حالامیگی چی یه مجلس ختم هم تهران برگذار کنیم
safe313
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۳
چققققققدر دردناکه ... وااای خدایا ... یکی بیاد منو از افسردگی نجات بده ... از وقتی شنیدم همسر سابق کسی که ده ها ملیارذ پول مملکت رو بالا کشیده مرده بقض ولم نمیکنه ... بریم واسه "احساسات و عواطفش " و"فرهنگمون" براش سینه زنی هم بکنیم اگه میخواین ............................. شما کفگیر خبراتون ته دیگ خورده یا ملتو علاف فرض کردین حالا خوبه اینا همشون سالی ده تا زن عوض میکنن ...
رضا
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۴
واقعا برای بعضی از کامنت ها باید تاسف خورد
کاش می شد باور کرد بعضی از این ها نوشته انسان نیست
رباته، یا حتی دست غرب تو کاره، اصلا کار کار انگلیسی هاست اماا متاسفانه همه این کامنت ها برگرفته از بتن جامعه خودمونه...
کارلوس کیروش هیچ کس و مجبور به بستن قرارداد نکرده و صرفا گفته دستمزد من اینقدره. اگر نمی خواستند نباید قرارداد می بستند.
وقتی امثال بازیک های ما میلیاردی پول می گیرند در حالی که یک پاس بغل پای ساده هم نمی تونند بدند و از حرفه ای شدن فقط شماره پشت پیراهن و قرارداد ها به ما ارث رسیده باید هم فردی با سابقه و افتخارات کیروش که باعث شد شیلی و ببریم و جلوی آرژانتین کسیه گل نشیم به این میزان باشه که به حق نوش جانش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر