فهرست
شایعه روز: هاشم در حوالیِ پرسپولیس
شایعه روز: هاشم در حوالیِ پرسپولیس

شایعه روز: هاشم در حوالیِ پرسپولیس

آی‌اسپورت- پولادی سرباز شد. ابی شکوری در سایپا ماند. حبیبِ بچه‌تبریز سپاهانی شد. حاج‌صفی سپاهانی ماند. جورائفِ ازبک راضی نشد لباس ارتش سرخ ایران را به تن کند. حتی میلاد محمدی چپ‌پای مستعدِ راه‌آهن هم امیدوار است امروز رای به بقای تیمش در لیگ برتر صادر شود و هنوز جوابی به پرسپولیس نداده است. میثم حسینی هم تعداد روزهای بازی نکردنش به یک فصل نزدیک می‌شود. مهرداد جماعتی هم دلش نیامد بچه محل‌ها را ترک کند و به پایتخت بیاید. هوتن رضایت نامه‌اش نیامد تا از لیگ یک به پرسپولیس برسد. ضرغام اسماعیل آخرین گزینه این تیم بود که حتی هم‌زبانی هدایتیِ عابربانک هم چاره راه نشد. 
پرسپولیس روی تمام دفاع چپ‌ها و چپ‌پاهای فوتبال ایران دست گذاشت. موفق به خرید هیچ کدام‌شان هم نشد. حالا تنها گزینه بیکار و دمِ دست کسی نیست جز هاشم بیک‌زاده. مدافع چپی که خیلی به کار پرسپولیس می‌آید. به خصوص حالا که برانکو سرمربی تیم است و برای محتاط بازی کردن نیاز به دفاع چپی با خصوصیات هاشم دارد. بیک‌زاده هر چقدر در استقلال محبوب نشد می‌تواند راه یک ساله را در پرسپولیس یک شبِ بگذراند. برای بیک‌زاده هم خوب است که در تیم رقیب توانایی‌اش را به رخ مظلومی و هواداران بکشد. 
فقط باید هواداران سرخ‌پوشان راضی به این خرید شوند. چون باشگاه چاره دیگری ندارد. خیلی دشوار است بازیکنی که تا دیروز در تیم رقیب موجب خنده و شادی‌تان را فراهم می‌کرد حالا جز یازده بازیکن فیکس‌ات باشد. هاشم و مسی را که فراموش نکرده‌اید؟ حالا سرتان آمد.


کد خبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-07 15:39:11
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۵
نهههههههههههههههههههههههه
-
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۴
عزیزم اون تیمی که همیشه سوژه خنده بوده, لنگه
شهروند
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۹
رسما کیسه کشی ها، دست کم یه ذره آبرو داری کن آخه
بنده خدا
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۵۷
آخرش خیلی باحال بود ... ولی جدا از شوخی، درحد لیگ برتر نیست باید بره همون تیمای لیگ دو بازی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر